سایت «دانشجوآنلاین» فعالیت خود را توسط جمعی از روزنامه‌نگاران و فعالان دانشجویی آغاز کرده است. این سایت به پوشش اخبار آموزش عالی، دانشگاه‌ها، آزمون‌های تحصیلات تکمیلی، انجمن‌های علمی، کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی می‌پردازد.

گفتگوهای مفصل و خودمانی با رتبه‌های برتر آزمون‌های کارشناسی‌ارشد و دکترا از شاخص‌ترین مطالب سایت دانشجوآنلاین است که در قالب فایلهای رادیویی نیز ارائه می شود. کاربران دانشجوآنلاین می‌توانند از خلال این گفتگوها، به راه‌کارها و راه‌های موفقیت در آزمون‌های کارشناسی‌ارشد، دکتری، آیلتس و ... دست پیدا کنند.

فرصت‌های شغلی و فرصت‌های تحصیلی دو بخش دیگر دانشجوآنلاین هستند که به کاربران کمک می‌کنند به سادگی موقعیت‌های کاری و تحصیلی رشته خود را پیدا کنند. دانشجوآنلاین یک سایت مستقل است.

قابل ذکر و باعث افتخار است که لوگوی سایت دانشجوآنلاین توسط استاد ایرج میرزاعلیخانی طراحی شده است.

 

***************

استاد ایرج میرزاعلیخانی متولد 11 آبان‌ماه 1335 در تهران، فارغ‌التحصيل رشتة ارتباط تصويري¸ دانشكدة هنرهاي زيبا¸ دانشگاه تهرانT استاد مدعو رشتة گرافيك در دانشگاه‌هاي تهران است. وی فعالیت حرفه ای خود را در زمینه گرافیک از سال 1363 آغاز کرد.

از فعالیتهای ایشان می‌توان به عضویت در هيئت مؤسس و اولين هيئت مديره و نایب رئیس ”انجمن صنفي طراحان گرافيك ايران، عضویت در هيئت مؤسس و اولين هيئت مديرة ”انجمن صنفي شركت‌هاي تبليغاتي ايران، عضویت در ”Art Directors Club نيويورك، عضویت در هيئت اجرايي ”دوسالانه‌هاي دوم و هفتم طراحان گرافيك ايران، عضویت در هيئت مشورتي سردبيري نشرية پژوهشي ديزاين Iridescent¸ ايكوگرادا 2010 و عضویت در هيئت داوران ”چهارمين نمايشگاه بين‌المللي پوستر پرو“¸ 2010 اشاره کرد.

استاد علیخانی در مدت فعالیت حرفه ای خود موفق به کسب جوایز بسیاری شده اند و در نمایشگاه های ملی و بین المللی حضور چشمگیر و موفقی داشته اند که از جمله آنها می توان به  نمايش اثر نشانه انجمن دوستي ايران و سوئيس در ”Galeria“¸ وب سايت Icograda¸ 2006.، شركت در نمايشگاه Iranian Typography¸ سوئيس¸ 2006، شركت در نمايشگاه ”Cancer¸Hope and Life Poster“¸ دانشگاه San Ignacio de Loyola¸ ليما¸پرو¸ 2007، نمايش اثر پوستر چهارمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران در ”Galeria“¸ وب سايت Icograda¸ 2008، نمايش اثر نشانه شركت معماري و شهرسازي مهرازسازان سبز در ”Galeria“¸ وب سايت Icograda¸ 2008، شركت در نمايشگاه ”Social Inclusion Poster“¸ دانشگاه San Ignacio de Loyola¸ ليما¸ پرو¸ 2008، نمايش اثر نشانه در نمايشگاه  “Logo Type” نووسيبرسك روسيه 2010، شركت در نمايشگاه پوستر ” The 23th Warsaw International  Poster Biennal 2012“¸ لهستان¸ 2012 و شركت در نمايشگاه پوستر ”Lahti Poster Biennal 2011“¸ لاهتي¸ فنلاند¸ 2011 اشاره کرد.

استاد علیخانی همچنین صاحب آثار چاپ شده بسیاری در داخل و خارج از کشور هستند.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.