آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (لایتک)

واحد آموزش مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف یکی از تخصصی‌ترین مراکزی است که با برگزاری‌های دوره‌هایی مهارت‌های لازم را برای حضور در بازار کار حرفه‌ای آموزش می‌دهند. این واحد آموزشی به لایتک (Learn All Information TEChnologi) معروف است.

هسته اولیه لایتک در سال ۱۳۸۱ در مرکز IT دانشگاه صنعتی شریف با هدف فعالیتهای تحقیقاتی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات شکل گرفت . اولین اعضای آن عده‌ای از فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته کامپیوتر بودند. با توسعه فعالیتهای این هسته و مشارکت در پروژه های ملی بزرگ و با حمایت علمی مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف و تشکیل شرکت، این همکاری های دوجانبه همچنان ادامه دارد.

در سال ۲۰۱۰ لایتک علاوه بر نمایندگی LPI کانادا، به عنوان نماینده آموزش دوره‌های حرفه‌ای سیستم عامل لینوکس و برگزاری آزمونهای بین‌المللی نیز مطرح شد.

لایتک دوره‌های آموزشی خود را در دو گروه «فنی» و «مدیریت و بین‌الملل» برگزار می‌کند.

این مرکز برای دوره‌های آموزش فنی خود 10 دپارتمان تخصصی تشکیل داده است. این دپارتمان‌ها عبارت‌اند از دپارتمان لینوکس، دپارتمان وب، دپارتمان جاوا، دپارتمان امنیت، دپارتمان زبان، دپارتمان شبکه، دپارتمان پایگاه داده، دپارتمان توریسم، دپارتمان گرافیک و دپارتمان مدیریت.

دوره‌های آموزشی مدیریت و بین‌الملل نیز شامل 9 دوره هستند؛ مدیریت عمومی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه، مدیریت بازرگانی و بازاریابی، دوره های بین المللی، مدیریت دانش، داده کاوی، GIS و بانکداری الکترونیک.

در پایان هر دوره به افرادی که حد نصاب لازم را به دست آورده ­اند، گواهینامه ­ی رسمی و معتبر از سوی واحد آموزش مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف همراه با لوگوی دانشگاه صنعتی شریف و هولوگرام اختصاصی اعطا می­ گردد که این گواهینامه به زبان انگلیسی بوده و به صورت بین المللی نیز معتبر می باشد.

 

دفتر مرکزی: تهران، خیابان آزادی، ضلع شمالی دانشگاه صنعتی شریف، کوچه گلستان، پلاک ۹

آدرس سایت: http://laitec.ir

ایمیل: info@foss.ir - info@laitec.ir

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۰۱۳۶۴۷ – ۰۲۱۶۶۰۱۳۴۵۵

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.