اکسین

موسسه آموزش عالی آزاد اکسین فعالیت خود را با برگزاری کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد شروع کرد و در ادامه با برگزاری آزمون های حضوری جامع و مرحله‌ای و همینطور مشاوره و برنامه ریزی برای داوطلبان، به فعالیت بیشتر در این زمینه پرداخت.
 
تمرکز بیشتر این موسسه روی رتبه های تک رقمی یا دو رقمی است و اهداف و برنامه هایش هم در همین راستا تعریف می‌شود.
در این موسسه خدماتی از قبیل مشاوره و برنامه ریزی جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد، کتب و فیلم های آموزشی، چند مرحله برگزاری آزمون (مرحله ای یا جامع) و همینطور صندوق تضمین اکسین، ارائه می شود.
 
در جلسات مشاوره برنامه‌ریزی عوامل ناکامی بررسی شده و راهکارهای برطرف کردن آنها به داوطلبان معرفی می‌شود. این جلسات در سراسر کشور برگزار می‌شوند. 
 
آزمونهاي هدفمند اکسين همانند همه آزمونهاي معتبر، از ترکيب سوالات دانشي، بينشي و مهارتي تشکيل شده است. سئوالاتي که از بانک سوالات استخراج مي شود و بر اساس بودجه بندي آزمون هاي سراسري در کنار هم قرار مي‌گيرد و پس از اعتبار سنجي آزمون، هم زمان در سراسر کشور برگزار مي شود.
 
از ویژگی های آزمون های اکسین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • - همزمان در سراسر کشور برگزار می شود 
  • - سعی می شود شرايط زماني و مکاني آزمونهاي سراسري رعایت شود.
  • - علاوه بر رتبه داوطلبان در شهر، استان و کشور، نمره علمي هر داوطلب با نمره نفر اول و نفر آخر آن آزمون در هر درس مقايسه می شود
  • - در کنار کارنامه داوطلبان نمودار پيشرفت هر داوطلب ارائه شده است که آن نمودار، پيشرفت داوطلب را در هر درس در مقايسه با آزمون هاي قبل و همچنين در مقايسه با ميانگين نمره داوطلبان در هر آزمون نشان می دهد.
  • - علاوه بر پاسخ تشريحي آزمون که بعد از آزمون در پروفايل اختصاصي داوطلبان قرار خواهد گرفت، فيلم حل تشريحي درس هاي مهم آزمون به شرکت کنندگان در آزمون هاي حضوري ارائه می شود.
 
داوطلبان اکسين اگر بتوانند در آزمون هاي مرحله اي و جامع نمره اي مشابه آخرين فرد قبول شده در آزمون سراسري سال قبل را به دست بياورند، صندوق تضمين ارشد کل هزينه آزمون ها را به آنها باز می گرداند.
 
اکسین در رشته های علوم انسانی، فنی مهندسی، علوم کشاورزی و همینطور رشته های پرستاری،مامایی، پژوهش هنر و مجموعه برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری خدمات خود را به داوطلبان ارائه می دهد.
 
آدرس دفتر مرکزی: میدان هفت تیر،بالاتر از مسجد الجواد، کوچه آقا محمدی، پ96، ساختمان سنجش
شعب: در تمام نقاط کشور شعبه دارد. با مراجعه به این لینک http://oxin.ac.ir/agancies.php می توانید از محل دقیق شعبه ها با خبر شوید
آدرس سایت: http://oxin.ac.ir/
شماره تماس: 8500 – 021
 
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.