سری عمران

انتشارات سری عمران در سال 1387 تأسیس شد و در سال 1388 با پیوستن دو استاد کنکور کارشناسی ارشد عمران به این مؤسسه و بکارگیری دانشجویان و فارغ التحصیلان فعالیت خود را بطور رسمی آغاز کرد.
 
این موسسه از ابتدا تاکنون، با هدف بالا بردن سطح دانش مهندسان و دانشجویان کشور و همچنین ارائه خدماتی متفاوت به آنها گام برداشته است و بصورت تخصصی و متمرکز در رشته مهندسی عمران و تمامی گرایش های موبوط به آن فعالیت می کند. 
 
از جمله فعالیت های این انتشارات به شرح زیر است:
مؤسسه سری عمران به‌عنوان اولین مؤسسۀ انتشاراتی، اقدام به چاپ و نشر کتاب‌های پی‌سازی، هیدرولیک، سازه‌های فولادی و سازه‌های بتنی در تابستان 1388 نمود که به‌صورت پرسش‌های چهارگزینه‌ای، مجموعه‌ای کامل از تست‌های سراسری، آزاد و تألیفی است. 
در زمستان سال 1388 مؤسسه سری عمران (با همکاری انتشارات سیمای دانش) پروژۀ تولید کتاب‌های درسنامه محور در کنکور کارشناسی ارشد عمران را شروع کرد. در این سال مؤسسه سری عمران کتاب‌های سازه‌های فولادی (نادر فنائی - محمد آهنگر)، مکانیک خاک (ساسان امیرافشاری) و راهسازی (مسعود مهدیان) را منتشر کرد.
 
شرح فعالیت‌های مؤسسه در سال 90 به شرح زیر است:
1-انتشار کتاب‌های کنکور کارشناسی ارشد در دروس مقاومت مصالح (نادر فنائی)، تحلیل سازه‌ها (حسین صباغیان)، مکانیک سیالات (ساسان امیرافشاری)، هیدرولیک (ساسان امیرافشاری - حسین فراهانی) و روسازی راه (مسعود مهدیان)
2-انتشار کتاب دو جلدی سؤالات و پاسخنامۀ تشریحی آزمون‌های سراسری از سال 1380 به بعد و انتشار کتاب سؤالات و پاسخنامۀ تشریحی آزمون‌های دانشگاه آزاد از سال 1385 تاکنون در یک جلد
3-انتشار کتاب‌های ویژۀ آزمون نظام مهندسی شامل کتب تحلیل سازه‌ها، سازه‌های بتنی، سازه‌های فولادی، بارگذاری سازه‌ها و مکانیک خاک و پی به مدیریت تألیف دکتر محمد آهنگر و نگارش دکتر نادر فنائی
 
در سال 1391 فعالیت مؤسسه سری عمران در برگزاری کلاس‌های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد ادامه یافت. تولید و انتشار کتاب‌های؛ 1- بانک سؤالات آزمون‌های نظارت و محاسبات نظام مهندسی، 2- پی‌سازی (ساسان امیرافشاری - حسین فراهانی) و 3- زبان عمومی ویژه آزمون کارشناسی ارشد (زهرا آهنگر - محمد اصفهانی) از سری عمومی ارشد، از دیگر فعالیت‌های سری عمران در این سال بوده است.
 
 
 
دفتر مرکزی: تهران- میدان هفت تیر- جنب مسجدالجواد- کوچه بهارمستیان- پلاک 52- واحد9
شماره تلفن: 88300474
آدرس سایت:   www.serieomran.ir
ایمیل: Serieomran@yahoo.com
 
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.