مراحل عضویت در بنیاد نخبگان دانشگاه امیرکبیر

تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۲

رئیس اداره استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی امیرکبیر از راه‌اندازی دفتر بنیاد نخبگان در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشجویان برای احراز شرایط نخبگی خود می‌توانند به دفتر بنیاد ملی نخبگان در دانشگاه مراجعه کنند.
 
به گزارش  فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، طاهره سیدنیا رئیس اداره استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: با هماهنگی ریاست دانشگاه و مسئولان بنیاد ملی نخبگان دفتر این بنیاد از 20 خردادماه در دانشگاه راه‌اندازی شده است.
 
وی بیان داشت: دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای احراز شرایط نخبگی خود می‌توانند به دفتر بنیاد ملی نخبگان در دانشگاه مراجعه کرده و از طریق این دفتر مراحل عضویت در بنیاد ملی نخبگان را پیگیری کنند.
 
رئیس اداره استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه کرد: همچنین دانشجویان این دانشگاه که به عنوان نخبه در بنیاد ملی نخبگان انتخاب شده‌اند نیز می‌توانند برای استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به دفتر این بنیاد در دانشگاه مراجعه کرده و مراحل کار خود را در این دفتر پیگیری کنند.
 
سیدنا بیان داشت: دفتر بنیاد ملی نخبگان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر از طریق اینترنت به سامانه بنیاد ملی نخبگان متصل است و دانشجویان می‌توانند نتایج پیگیری‌های خود را از این دفتر دریافت کنند.
 
وی با بیان اینکه نخبگان زیادی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تحصیل می‌کنند، تصریح کرد: با راه‌اندازی دفتر نخبگان در این دانشگاه بستری فراهم شده تا دانشجویان وقت کمتری را برای پیگیری مسائل خود در بنیاد ملی نخبگان صرف کنند.
 
رئیس اداره استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دفتر کمک می‌کند تا دانشجویان نخبه با آرامش  و اطمینان بیشتری بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند.
 
 


اخبار مرتبط: 
-----------------------------------------------------