بیست و دوم اسفند ماه

هجدهمین کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۱

 

دبیر علمی کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران با بیان این که کنفرانس سالانه، انجمن کامپیوتر 22 اسفند ماه ایران برگزار می شود گفت: تاکنون بیش از 400 مقاله به هجدهمین کنفرانس انجمن کامپیوتر ارسال شده است.
حمید سربازی آزاد دبیر علمی کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران در گفتگو با خبرنگار علمي باشگاه خبرنگاران با اشاره به برگزاری کنفرانس گفت: تاکنون بیش از 400 مقاله با زبان فارسی به دبیر خانه کنفرانس ارسال شده است.
وی افزود: انجمن کامپیوتر ایران سالانه به کنفرانس ملی به زبان فارسی و چهار همایش بین المللی به زبان انگلیسی به صورت مستقل برگزار می کند.
سربازی آزاد اضافه کرد: هدف از برگزاری چنین همایش هایی ارائه دستاورد ها پژوهشی محققین علوم و مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات مشغول در صنعت و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید دانشگاه ها است.
دبیر علمی کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران اظهار داشت: در کنار کنفرانس قرار است چندین کارگاه آموزشی و فنی در زمینه های معماری کامپیوتر ، شبکه و IT برگزار شود.
وی یادآور شد: در این کنفرانس ها جدا از بحث های علمی و پژوهشی مشکلات مربوط به صنعت IT بین محققین، اساتید و کارشناسان بحث و تبادل نظر می شود.
گفتنی است: هجدهمین کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران 22 الی 24 اسفند برگزار می شود./ع2
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.