آغاز توزیع معرفی‌نامه ارز دانشجویی

تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۲

معاون بورس و دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان با اشاره به آغاز توزیع حواله ارزی برای بیش از دو هزار و ۳۰۰ دانشجویی که با هزینه شخصی شاغل به تحصیل در خارج از کشور هستند،‌ از نقص پرونده ۲۴ درصد متقاضیان این دوره خبر داد.
 
به گزارش فارس، حسن مسلمی نائینی معاون بورس و دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان گفت: توزیع حواله ارزی برای دانشجویان با هزینه شخصی شاغل به تحصیل در خارج از کشور که برای نوبت 10 خردادماه 92 ثبت‌نام کرده بودند برای بیش از دو هزار و 300 متقاضی آغاز شد.
 
وی افزود: در این مرحله، در مجموع تعداد سه هزار و140 تقاضا برای دریافت حواله ارزی از سوی دانشجویان با هزینه شخصی شاغل به تحصیل در خارج از کشور در سامانه اینترنتی 'نشا' به ثبت رسیده بود.
 
معاون بورس و دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان به موافقت با 76 درصد تقاضای دریافت معرفی نامه ارز دانشجویی این نوبت اشاره کرد و گفت: پس از بررسی پرونده متقاضیان دریافت ارز دانشجویی با دو هزار و 376 مورد از آنها موافقت و حواله‌های مربوطه صادر و در بین متقاضیان توزیع شد.
 
به گفته وی، 24 درصد تقاضاهای دریافت معرفی نامه ارز دانشجویی در این نوبت که تعداد آنها به 764 مورد می‌رسید نیز به دلیل نقص پرونده مورد موافقت قرار نگرفتند که درصورت تکمیل اطلاعات و مدارک مورد نیاز در پرونده، برای دریافت معرفی نامه، در نوبت توزیع‌های بعدی قرار خواهند گرفت.
 
مسلمی در خاتمه خاطرنشان کرد: توزیع معرفی نامه ارز دانشجویی از 10 خرداد ماه 92 در موسسات مشخص شده در 11 شهرستان ارومیه، اهواز، اصفهان، تبریز، رشت، زنجان، ساری، شیراز، کرمان، کرمانشاه و مشهد و هفت موسسه در سطح تهران آغاز شده و به مدت پنج روز کاری ادامه خواهد داشت.
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.