نهمین نشست کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی

تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۱

نهمین نشست آموزشی تشکیلاتی کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های کشور 25 و 26 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه انجمن‌های علمی دانشجویی، اداره فعالیتهای علمی دفتر امور فرهنگی وزارت علوم در تداوم برنامه‌های آموزشی ویژه کارشناسان، نهمین نشست آموزشی تشکیلاتی کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های کشور را به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و تاریخ 25 لغایت 26 بهمن‌ماه برگزار می‌نماید.

 

هدف از برپایی این دوره آموزشی ارتقای سطح دانش و مهارت کارشناسان انجمن های علمی دانشجویی، تبادل تجارب و به اشتراک گذاشتن آن، ارتقای سطح روحیه‌ی کاری، اخذ نظرات پیشنهادات و انتقادات دانشگاه‌ها در خصوص نحوه عملکرد حوزه متبوع، روزآمد شدن بانک اطلاعات انجمن‌های علمی،کارشناسان و دبیر شورای دبیران، اساتید مشاور و رشته‌های جدیدالتاسیس و آشنا شدن با وضعیت دانشگاه‌ها و برنامه‌ریزی برای رفع نیازهای آن‌ها اعلام شده است.

 

بنابر اعلام این پایگاه، دانشگاه‌های پیام نور و جامع علمی کاربردی استان‌ها و مراکز در این برنامه حضور نخواهند داشت و صرفا کارشناس سازمان مرکزی این دانشگاه‌ها در این نشست حضور داشته باشند.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.