پذیرش دانشجوی زیست فناوری پزشکی در دانشکده پیراپزشکی لنگرود

تاریخ انتشار : ۰۹ شهريور ماه ۱۳۹۲

‌رییس دانشکده‏‌ پرستاری، مامایی و پیراپزشکی شهرستان لنگرود از اخذ مجوز راه‏‌اندازی رشته زیست فناوری پزشکی (بیوتکنولوژی پزشکی) و پذیرش دانشجو در این رشته خبر داد.
 
دکتر ایرج نیکوکار در گفت‏‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، با بیان اینکه دانشکده پرستاری، مامایی و پیراپزشکی شهرستان لنگرود تنها مجموعه آموزشی دولتی وابسته به دانشگاه علوم‏ پزشکی گیلان در خارج از استان است، اظهارکرد: افق پیش‏روی ما ارتقای تحصیلات تکمیلی و همچنین اخذ مجوز از وزارت بهداشت در رشته‏‌های کارشناسی ارشد است که در حال حاضر اخذ مجوز رشته کارشناسی ارشد پرستاری سالمندان را در دستور کار داریم.
 
وی افزود: با توجه به اینکه استان گیلان بالاترین رتبه سالمندی را دارد می‏‌توانیم با تربیت نیروهای آموزش دیده و متخصص سطح خدمات‏ دهی به سالمندان را از لحاظ کیفی و کمی ارتقا داده و همچنین شرایط برای ایجاد اشتغال فارغ‏‌التحصیل این رشته فراهم کنیم.
 
نیکوکار از احداث سالن ورزشی سرپوشیده استاندارد به مساحت یک هزار و 152 مترمربع خبر داد و گفت: کار ساخت این سالن ورزشی از آبان سال 91 آغاز شده و هم اکنون پیشرفت فیزیکی 50 درصدی دارد.
 
به گزارش ایسنا، دانشکده پرستاری، مامایی و پیراپزشکی با تعداد ببش از 1000 دانشجو در شش رشته کارشناسی و چهار رشته کاردانی به کارشناسی در حال فعالیت است.
 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.