حمایت دانشگاه امیرکبیر از طرحهای نوآورانه دانشجویان المپیادی

تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ماه ۱۳۹۲

مدیرکل انجمن‌های علمی و المپیادهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر از کسب رتبه‌های زیر 5 از سوی دانشجویان این دانشگاه در المپیاد دانشجویی خبر داد و گفت: مرکز ایده پردازی دانشگاه از طرح‌های نوآورانه دانشجویان در المپیادهای دانشجویی تا سقف 5 میلیون تومان حمایت می‌کند.

به گزارش مهر، دکتر مالک نادری با بیان اینکه 7 دانشجوی این دانشگاه در هجدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور رتبه‌های زیر 5 را کسب کردند، افزود: درصورتی که این دانشجویان قصد حضور در مسابقات و کنفرانس‌های خارج از کشور را داشته باشند دانشگاه هزینه حضور دانشجویانی که رتبه‌های اول تا سوم المپیاد را کسب کرده‌اند، پرداخت می‌کند.

مدیرکل انجمن‌های علمی و المپیادهای دانشگاه امیرکبیر اعطای رایگان تسهیلات رفاهی به برترین‌های المپیاد علمی دانشجویی را از دیگر تسهیلات این دانشگاه نام برد و اظهار داشت: علاوه بر این به دانشجویانی که رتبه‌های اول تا سوم المپیاد علمی دانشجویی را کسب کرده‌اند یک سکه بهار آزادی به همراه سفر حج عمره ودارندگان رتبه‌های چهارم و پنجم یک ربع سکه بهار آزادی اعطا می‌شود.

نادری با اشاره به حمایت‌های مرکز ایده پردازی این دانشگاه خاطر نشان کرد: این مرکز از دانشجویانی که دارای طرح نوآورانه باشند تا سقف 5 میلیون تومان حمایت مالی می‌کند و در صورتی که دانشجویان برگزیده المپیادهای علمی دارای طرح نوآورانه باشند در اولویت ارائه تسهیلات این مرکز قرار می‌گیرند.

 

 

اخبار مرتبط: 
------------------------------------------------------------------------------------
گفتگو با رتبه 2 ارشد مهندسی نرم‌افزار

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.