توزیع کارت آزمون زبان تولیمو آغاز شد

تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ماه ۱۳۹۲

هشتادویکمین آزمون زبان انگلیسی پیشرفته روز پنج شنبه 28 شهریور ماه به طور همزمان در 8 شهرستان مختلف کشور شامل شهرستان‌های اصفهان، بابل، تبریز، تهران، شیراز، کرمان، رشت و مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون  امروز سه‌شنبه 26 شهریورماه 92 بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است تا داوطلبان شرکت کننده در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات شامل شماره پرونده و کد رهگیری و یا نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی خود نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

بدیهی است هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید پرینت کارت ورود به جلسه آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار خود را ارایه کند.

چنانچه داوطلبان شرکت کننده در آزمون هرگونه اشکالی در کارت ورود به جلسه آزمون خود داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص در روز چهارشنبه 27 شهریور ماه از ساعت 8 تا 12 صبح و 14 تا 16 بعداز ظهر مراجعه و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عکس نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.

ضمناً به اطلاع می‌رساند واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ 27 شهریور ماه همه روزه به جز ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است.

 

اخبار مرتبط: 
------------------------------------------------------------------------------------
گفتگو با رتبه 2 ارشد مهندسی نرم‌افزار

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.