پیگیری برای ایجاد گروه‌های آموزشی اقتصاد و مدیریت در دانشگاه صنعتی ارومیه

تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۲

رییس دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: دانشگاه صنعتی ارومیه از رشد متوازن آموزشی، پژوهشی و عمرانی برخوردار است.
 
ایرج میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه آذربایجان غربی، با بیان اینکه دانشگاه صنعتی ارومیه از رشد متوازن برخوردار است، گفت: نسبت دانشجو به استاد در دانشگاه صنعتی از نرم مطلوبی برخوردار است، به طوری که این نسبت در دانشگاه‌های دیگر 20 به یک است، اما در دانشگاه صنعتی ارومیه 17 به یک است، همچنین دانشگاه به علت جوان بودن نیاز به جذب 400 عضو هیات علمی دارد.
 
وی با بیان اینکه پردیس دانشگاهی ارومیه به علت اینکه خودگردان بوده و از دولت بودجه دریافت نمی‌کند رویکرد درآمدزایی دارد، اظهارکرد: پردیس دانشگاهی برای کسانی که شاغل بوده و دارای تجربه در بازار کار می‌باشند مناسب است.
 
میرزایی در ارتیاط با تاسیس دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه صنعتی ارومیه، گفت: اگر با وزارت علوم توافق گردد، دانشگاه تمایل به تاسیس گروه‌های اقتصاد، مدیریت و MBA است.
 
وی در رابطه با چشم انداز دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: هدف ما توسعه کمی و کیفی دانشگاه است به طوری که مایل به تاثیرگذاری دانشگاه در بطن جامعه هستیم، برای مثال طرح پرش یا پیاده روی سنجی که توسط دانشگاه در در راستای ارتقای سلامت و فرهنگ پیاده روی در ارومیه برگزار می‌گردد مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفته است.
 
 

اخبار مرتبط: 
-----------------------------------------------------

 

 
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.