افزایش 2 برابری تعداد دانشجویان دانشگاه علمی‌ کاربردی خوزستان

تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۲

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی خوزستان با اعلام افزایش دو برابری تعداد دانشجویان جدیدالورود دانشگاه نسبت به سال گذشته، از ثبت‌نام 5742 دانشجو برای ورود به دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد.
 
شراره جاسمی‌زرگانی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه خوزستان، اظهارداشت: این تعداد دانشجو تقریبأ در یکصد کد رشته‌ محل مراکز علمی‌ کاربردی سراسر استان ثبت‌نام کرده‌اند.
 
وی تصریح کرد: امسال همچنین تعداد دانشجویان دانشگاه نسبت به سال گذشته رشد دو برابری داشته‌ است، به گونه‌ای که تعداد دانشجویان از حدود 10 هزار دانشجو در مهرماه 91 به 20 هزار دانشجو در سال جاری رسیده‌ است.
 
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی خوزستان درباره توزیع جنسیتی ورودی‌های جدید دانشگاه، خاطرنشان کرد: با توجه به این که بیشتر رشته‌های دانشگاه در پذیرش مهرماه، تنها دانشجوی مرد درخواست داده بودند، تعداد دانشجویان پسر در ورودی امسال بیشتر است، همچنین ظرفیت بعضی رشته‌های جدید امسال مانند مراکز نفت و لوله سازی منحصرأ به دانشجویان پسر اختصاص داشت.
 
جاسمی‌زرگانی درباره وضعیت انتخاب‌ واحد دانشجویان این دانشگاه نیز، تصریح کرد: دانشجویانی که تاکنون نتوانسته‌اند فرآیند انتخاب واحد خود را تکمیل کنند، می‌توانند روزهای 16 و 17 مهرماه همزمان با حذف و اضافه، انتخاب واحد خود را انجام دهند، همچنین ظرفیت کلاس‌ها به گونه‌ای پیش‌بینی شده‌است که مشکلی برای این دانشجویان ایجاد نشود.
 
 

اخبار مرتبط: 
-----------------------------------------------------

 

 
 
 
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.