توسط دانشگاه آزاد نجف آباد کسب شد

کسب رتبه نخست و دوم مسابقات ملی انجمن بتن ایران

تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۲

توسط دانشگاه آزاد نجف آباد رتبه نخست و دوم مسابقات ملی انجمن بتن ایران کسب شد.
  
به گزارش فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد نجف‌آباد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد توانست با شرکت در یازدهمین دوره از مسابقات ملی انجمن بتن ایران به رتبه نخست در مسابقه تیر سبک خمشی و نیز رتبه دوم در مسابقه بتن سبک پر مقاومت دست یابد.
 
در این دوره از مسابقات 28 دانشگاه از سطح کشور حضور داشته‌اند که تقریباً 90 درصد از شرکت‌کنندگان آن از دانشگاه‌های دولتی بوده و تنها چهار واحد دانشگاهی آزاد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد نیز از آن تعداد است در این مسابقات که از کیفیت بالایی نیز برخوردار بوده است حضور داشتند.
 
مقاومت‌هایی که در این دوره از مسابقات بدست آمده است نسبت به کف مقاومت‌هایی که در انجمن ICI که هر چهار سال یکبار در تهران برگزار می‌شود و دو سال از آخرین دوره آن می‌گذرد، بالاتر بوده است.
 
شایان ذکر است در حال حاضر در ساختمان سازی‌هایی که در سطح دنیا انجام می‌شود از بتن سبک سازه‌ای استفاده می‌گردد که هر قدر این سازه سبک‌تر باشد در برابر زلزله ایمن‌تر بوده و هزینه‌ها نیز به همان نسبت کاهش می‌یابد.
 
هم اکنون عدد مقاومت بتنی که در ایران استفاده می شود 300 یا 400 است اما در این دوره از مسابقات تیم دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد توانست در عمل عدد مقاومت بتن سبک در ایران را به 700 برساند و آن را توسعه دهد.
 
اعضای تیم مسابقه تیر سبک خمشی؛ مهدی نعمتی(استاد راهنما)، علی منصوریان، سید محمد موسویان، سید هادی شکرالهی، امیرعلی باب‌هادیعشر هستند.
 
اعضای تیم مسابقه مقاومت بتن سبک پر مقاومت مهدی فضیلتی(استاد راهنما)، مهدی یلوی، حسین امام جمعه و هادی چهرآزی هستند.
 
 

اخبار مرتبط: 
-----------------------------------------------------

 

 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.