دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد گچساران افتتاح شد

تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۲

دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
 
به گزارش فارس از گچساران، صبح امروز و با حضور فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران در این مراسم اظهار کرد: پس از گذشت 26 سال از افتتاح و بهر‌ه‌برداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران، دانشکده فنی و مهندسی نخستین مرکز آموزشی بوده که به این دانشگاه افزوده می‌شود.
 
محمودی یادآور شد: دانشکده فنی و مهندسی مهم‌ترین و استراتژیک‌ترین دانشکده واحد دانشگاه آزاد اسلامی گچساران و دومین دانشکده مصوب این واحد دانشگاهی است.
 
وی با اشاره به ویژگی‌های فنی این دانشکده ابراز کرد: زیربنای دانشکده فنی و مهندسی گچساران 6 هزار و 700 متر بوده که این زیربنا فضایی افزون بر 18 هزار و 300 متر مربع فضای آموزشی را در بر گرفته است.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران بیان کرد: اعتبار و هزینه ساخت این مرکز آموزشی افزون بر 17 میلیارد ریال بوده که این مبلغ برای ساخت پروژه، هزینه‌های آموزشی و خرید تجهیزات مصرف شده است.
 
 
 
محمودی با بیان این‌که دانشکده فنی و مهندسی دارای 30 عضو هیئت علمی در مقاطع دانشیاری، استادیاری و مربی است، افزود: این دانشکده شامل گروه‌هایی از جمله مهندسی شیمی، مهندسی شیمی و مهندسی صنایع است.
 
وی اظهار کرد: مدیریت دانشگاه آزاد برنامه‌ریزی و پیش‌بینی ایجاد دانشکده‌های جدید‌‌تری را در این واحد در دستور کار دارند که در این راستا پیگیر تصویب دانشکده شیمی هستیم و البته اقدامات اولیه این اقدام نیز به عمل آمده است.
 
محمودی تأکید کرد: در صورت تصویب دانشکده شیمی در نتیجه ارتقای این واحد دانشگاهی، دانشگاه آزاد گچساران نخستین واحد دانشگاهی جامع جنوب کشور می‌شود.
 
وی تعداد دانشکده‌های مصوب هر دانشگاه را شاخص مهم ارزیابی دانشگاه‌ها دانست و بیان کرد: این امر گامی مهم در راستای افزایش و ارتقای رتبه علمی  و استمرار و پویایی دانشگاه است.
 
 

اخبار مرتبط: 
-----------------------------------------------------

 

 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.