مهلت ارسال مقاله به كنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی تمديد شد

تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۲

 

آخرین مهلت ارسال مقاله به نخستين کنفرانس ملی «کتابخانه دیجیتالی: يك دهه كتابخانه‌هاي دیجیتالی در ايران با نگاهي به آينده» تا 30 آبان 92 اعلام شد.
 
به گزارش "روابط‌عمومي و بين‌الملل پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران" مهلت ارسال مقاله به نخستين کنفرانس ملی «کتابخانه دیجیتالی: يك دهه كتابخانه‌هاي دیجیتالی در ايران با نگاهي به آينده» كه در 9 بهمن سال جاري برگزار مي‌شود تا پايان آبان ماه تمديد شد.
 
این کنفرانس توسط پژوهشگاه علوم و فنّاوری اطلاعات ایران برگزار خواهد شد و رئيس كنفرانس، دكتر سيداميد فاطمي، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، دبير علمي دكتر مهدي عليپور حافظي و دبير اجرايي آن نیز ناديا حاجي‌عزيزي است.
 
علاقه مندان می توانند در محور های موضوعی «معماري، سيستم­ها، ابزارها و فناوري­ها»، «محتوا و مجموعه­هاي دیجیتالی»، «استانداردها»، «كاربران و كاربردپذيري»، «سازماندهي»، «ارزيابي كتابخانه­هاي دیجیتالی»، «مسائل قانوني، سازماني، اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي»، «اقتصاد كتابخانه­هاي ديجيتالي»، «نیروی انسانی متخصص»، «آينده كتابخانه­هاي ديجيتال»، «نوآوری در کتابخانه­های دیجیتال» متن کامل مقالات خود برای دبیرخانه همایش از طریق پست الکترونیکی و وبگاه کنفرانس به آدرس http://incdl.irandoc.ac.ir ارسال کنند.
 
آخرین مهلت دریافت مقالات و پيشنهاد برگزاري كارگاه، 30 آبان ماه 1392 و زمان اعلام نتایج داوری، 30 آذر 1392 است.
 

اخبار مرتبط: 
-----------------------------------------------------

 

 
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.