«باما» نامزد بهترین وب‌سایت آموزش آنلاین جشنواره وب

تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۲

 

رسانه بر خط بنیاد آموزش مجازی ایرانیانِ شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار«باما» نامزد بهترین وب سایت اینترنتی در گروه آموزش آنلاین جشنواره وب ایران سال 1392 شد.
 
به گزارش روابط عمومی باما، دبیر علمی جشنواره وب ایران با اعلام نامزدی این رسانه بر خط از میان هزاران وب سایت شرکت‌کننده ایرانی، موفقیت گروه بنیاد آموزش مجازی ایرانیان را به مهندس نریمان پورطلایی، مدیر این شرکت، تبریک گفته است.
 
دبیر این جشنواره معتقد است که «باما»، هم‌اکنون پیشوای صنعت خود شده و رهبری حیطه کاری خود را به دست گرفته است چراکه در روشن‌ترین و بالاترین رتبه کاری در حوزه فعالیت خود در میان رقبا قرار دارد.
 
به عقیده او نامزدی باما برای کسب بهترین عنوان وب سایت آموزشی جشنواره وب ایران، مهر تأییدی بر کیفیت محصولات و خدمات این مجموعه و اثبات برتری آن در میان رقباست.
 
مدیر «باما» نیز ضمن قدردانی از دبیر علمی جشنواره و دست‌اندرکاران آن ابراز امیدواری کرد که با حمایت‌ها و تشویق دولتمردان، گام‌های مؤثری در بهبود کیفیت و خدمات در بستر فناوری اطلاعات کشور و آموزش برداشته شود. گامی در جهت رشد روزافزون صنعت فناوری اطلاعات که چندان دور از انتظار نیست.
 
نریمان پورطلایی همچنین ضمن تشکر از دانش‌پژوهان و مدیران در تعامل رسانه بر خط بنیاد آموزش مجازی ایرانیان، از آنان خواست تا از طریق لینک زیر و یا بنر گوشه بالای «سایت» در بخش آراء مردمی نظرات خود را ارائه کنند.
 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.