کنفرانس «توسعه نظام ‏‏تأمین مالی در ایران» به ایستگاه ششم رسید

تاریخ انتشار : ۰۵ اسفند ماه ۱۳۹۲

 

ششمین کنفرانس «توسعه نظام ‏‏تأمین مالی در ایران» به همت «گروه مدیریت مالی و سرمایه‏گذاری مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف» یازده و دوازدهم اسفندماه برگزار می شود.

سلسله کنفرانس‏های «توسعه نظام ‏‏تأمین مالی در ایران» با هدف ارزیابی وضعیت نظام ‏‏تأمین مالی در کشور و بررسی قابلیت‏ها و مکانیزم‏‏های رشد آن تشکیل می شود.

بر اساس اطلاعیه دبیرخانه کنفرانس، از عمده برنامه‏هایی که در این کنفرانس مدنظر بوده است، ارائه برنامه‏ها و سیاست‏های دولت و تصمیم‏گیران جهت توسعه نظام ‏‏تأمین مالی در قالب سخنرانی‏های کلیدی، انتقال تجربیات شرکت‏ها و موسسات داخلی و برخی شرکت‏های معتبر بین‏المللی در حوزه الگوها و شیوه‏های ‏‏تأمین مالی در قالب برگزاری میزگردها و پانل‏های تخصصی و برگزاری کارگاه‏ها و سمینارهای آموزشی است.

تمرکز کنفرانس اخیر تأکید بر توسعه نوآوری‌‏های مالی در ایران و استفاده از فضای مثبت ایجاد شده بین‏المللی در ماه‏های اخیر برای استفاده از ابزارهای تأمین مالی بین‏المللی است.

از دیگر نکات کنفرانس ششم، حضور و مشارکت بانک‏ها و موسسات مالی و اعتباری، نهادها و ارگان‏های صنعتی و اجرایی، مشارکت نهادهای آموزشی معتبر و طراحی کارگاه‏های آموزشی و نشست‏های تخصصی است.

گفتنی است این برنامه با همکاری بانک ملت، شرکت تأمین سرمایه بانک ملت و بانک توسعه اسلامی برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس conf.finance.sharif.ir مراجعه فرمایید.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.