تعداد ثبت‌نام کنندگان آزمون دکتری از مرز 10 هزار نفر گذشت

تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۳

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: تا ساعت 8 صبح امروز دوشنبه (17 آذرماه) 10 هزار و 596 داوطلب نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند.

 

به گزارش دانشجوآنلاین به نقل از ایسنا، حسین توکلی، گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز 94 باید به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و پس ازتکمیل ثبت‌نام، علاوه بر دریافت شماره پرونده شش رقمی و کد پیگیری 16 رقمی، یک نسخه پرینت از تقاضانامه خود گرفته و نزد خود نگه دارند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در مورد این آزمون گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز 94 از ساعت 13 روزیکشنبه 16 آذر از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شده و تا روز یکشنبه 23 آذر ادامه دارد.

 

وی ادامه داد: هر داوطلب برای ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌تواند در مهلت تعیین شده به سایت اینترنتی سازمان مراجعه و پس از دریافت دفترچه راهنما و مطالعه دقیق آن، نسبت به تهیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز اقدام کند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در پایان تاکید کرد: به داوطلبان توصیه می‌شود ابتدا نسبت به تکمیل فرم پیش‌نویس تقاضانامه ثبت‌نام که در صفحه 38 دفترچه راهنما درج شده است اقدام نموده و پس از کنترل‌های لازم و اطمینان از صحت اطلاعات مربوط، نسبت به تکمیل تقاضانامه اصلی اقدام کنند.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.