همایش ملی چابک‌سازی سازمانی برگزار شد

تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۴

دانشجوآنلاین: همایش ملی چابک‌سازی سازمانی به همت موسسه آمورش عالی ماهان و با مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست‌جمهوری با حضور 600 نفر از مدیران عالی‌رتبه، تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز برگزار شد.

به گزارش دانشجوآنلاین به نقل از ایسنا در این همایش که 19 بهمن ماه در سالن همایش‌های هتل المپیک تهران برگزار شد، مدیران آموزش و منابع انسانی بانک‌ها، بیمه‌ها، سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی حضور داشتند.

سخنرانان همایش ملی چابکسازی سازمانی در مورد ویژگی‌های سازمان چابک و روش‌های تحقق این ویژگی‌ها سخن گفتند.

پیام پروفسور علی‌اکبر فرهنگی، چهره ماندگار کشور و رئیس دپارتمان مدیریت عالی راهبردی کسب و کار ماهان، آغازگر این همایش بود. در ادامه نیز مشاوران آموزشی، استادان دانشگاه و مدرسان مدرسه عالی کسب و کار ماهان، در مورد موضوعاتی همچون صفر تا صد موفقیت سازمان‌های چابک، ،روابط عمومی در این سازمان‌ها و برندینگ در موسسه‌های چابک، توضیحاتی ارائه کردند.

توسعه فرهنگ نظارت‌پذیری در اصلاح نظام اداری، چابک‌سازی در راستای مدیریت سازمان‌های آینده، خلق سازمان‌های دانش‌محور و وفادارسازی مشتری در سازمان‌های چابک از دیگر موضوعات مطرح شده در این همایش بود.

در همایش ملی چابک سازی سازمانی، دو پنل تخصصی با عنوان‌های «ماندگاران مدیریت ایران» و «کارآفرینان برتر» نیز برگزار شد. ریاست پنل نخست را پرفسور ناصر میرسپاسی، پدر علم مدیریت منابع انسانی ایران و رئیس دپارتمان مدیریت راهبردی کسب و کار ماهان بر عهده داشت. پرفسور محمود ساعتچی، پدر علم روانشناسی بهره‌وری ایران و دبیر علمی همایش، پرفسور مسعود حیدری، پدر علم مذاکرات ایران، پرفسور بیژن خرم، پدر تفکر سیستمی در ایران، دکتر محمدرضا بهرنگی، رئیس انجمن علمی مدیریت آموزشی ایران و دکتر محمدعلی شفیعا، دانشیار دانشگاه علم وصنعت، مهمانان این پنل بودند. در پنل تخصصی «ماندگاران مدیریت ایران» در مورد مهم‌ترین ضرورت‌ها و الزامات شکل‌گیری سازمان‌های چابک صحبت شد.

ریاست پنل دوم که با عنوان «کارآفرینان برتر ایران» برگزار شد بر عهده دکتر مجید سیاری، دبیرکل کانون کارآفرینان و مدیرعامل موسسه آموزش عالی ماهان بود. دکتر علی‌اصغر جهانگیری، بنیانگذار شرکت محصولات آرایشی و بهداشتی کندلوس و فعال صنعت گردشگری، دکتر سعید سعادت، بنیان‌گذار و مدیرعامل مجتمع فنی تهران، حامد جمالی، مدیرعامل شرکت ملی پست‌رسانه و موسس نخستین پارک بازی‌های سنتی کشور، بشیر انیسی کارآفرین برترملی و مدیرعاملشرکت دوان ایرانیان و حمیدرضا خانپور، مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران در این پنل حضور داشتند. مهمانان پنل تخصصی«کارآفرینان برتر ایران» در مورد اهمیت مهارت‌آموزی و کارآفرینی و تجربه‌های شخصی خود در این موارد سخن گفتند.

رونمایی از تمبر یادبود همایش ملی چابک سازی سازمانی‌، تجلیل از استادان، کارآفرینان و حامیان همایش و اهدای جایزه به شرکت‌کنندگان در نظرسنجی صورت گرفته، از دیگر بخش‌های این برنامه بود.
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.