سمینار تخصصی ارزش زمانی مشتری برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۴

دانشجوآنلاین: «سمینار تخصصی ارزش زمانی مشتری و تئوری جبران در بازراریابی خدمات» به همت مرکز آموزش بازرگانی برگزار می‌شود.

به گزارش دانشجوآنلاین هدف از برگزاری این سمینار آشنا کردن شرکت‌کنندگان، با ارزش زمانی مشتری در واحدهای خدماتی است. شرکت‌کنندگان در این دوره می‌آموزند که در صورت وجود خطا از طرف خدمت‌دهنده چگونه امکان جبران خطا وجود دارد به‌گونه‌ای که مشتری بیشتر از پیش به واحد خدماتی وابسته شود.

آموزش محاسبه ارزش زمانی مشتری در بلندمدت، نحوره بررسی شکایت‌ها و چگونگی پاسخگویی به هر یک از آنها، به حداقل رساندن اشتباهات در برخورد با مشتری و بررسی گارانتی خدمت از دیگر اهداف این سمنیار است.

تمامی مدیران و کارشناسان بازاریابی و توسعه بازار سازمان‌ها و شرکت‌های خدماتی از جمله بانک‌ها، شرکت‌های بیمه، آژانس‌های گردشگری، دفترهای تبلیغاتی، مرکزهای مشاوره و موسسه‌های آموزشی و همچنین دانشجویان رشته‌های مدیریت بازرگانی و MBA و دیگر فعالان و علاقه‌مندان حوزه خدمات می‌توانند در «سمینار تخصصی ارزش زمانی مشتری و تئوری جبران در بازراریابی خدمات» شرکت کنند.

برخی موضوعات و محورهای این همایش عبارتند از: دلیل اهمیت محاسبه ارزش زمانی مشتری، مدل اندازه‌گیری ارزش زمانی مشتری، اثرات شکست خدمت و جبران آن، دلایل شکایت نکردن افراد و انواع شکایت‌ها و گله‌ها.

ضوابط جبران و حل مشکل مشتری، روش‌های مختلف تثبیت سیستم ارائه خدمت، گارانتی خدمت و پاراداکس جبران، دیگر محورهای همایش هستند.

«سمینار تخصصی ارزش زمانی مشتری و تئوری جبران در بازراریابی خدمات» روز چهارشنبه، 27 خرداد در محل مرکز آموزش بازرگانی (وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی) برگزار می‌شود.   
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.