زمان آزمون عملی و مصاحبه رشته موسیقی کارشناسی پیوسته آزاد اعلام شد

تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۴

زمان آزمون عملی و مصاحبه رشته موسیقی کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اعلام شد.

 

به گزارش دانشجوآنلاین به نقل از ایسنا، در اطلاعیه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: متقاضیان دوره بدون آزمون رشته موسیقی مقطع کارشناسی پیوسته که دارای نسخه چاپی ثبت­ نام از سامانه Azmoon.org به نام واحد تهران مرکزی می­باشند لازم است برای انجام آزمون عملی و مصاحبه فرهنگی با همراه داشتن نسخه چاپی ثبت­ نام روزهای سه ­شنبه 11 اسفند 94 (خواهران) و چهارشنبه 12 سفند 94 برادران در ساعات اداری 8 صبح تا 16 به دانشکده هنر و معماری واحد تهران مرکزی واقع در خیابان انقلاب تقاطع خیابان فلسطین مرجعه نمایند.

 

همچنین متقاضیان دوره بدون آزمون رشته موسیقی واحدهای شیراز، لاهیجان، انار و علی­ آبادکتول که دارای نسخه چاپی ثبت­ نام از سامانه Azmoon.org به نام واحدهای مذکور می­باشند در روز سه­ شنبه 11 اسفند لازم است برای انجام آزمون عملی و مصاحبه فرهنگی در ساعات اداری 8 صبح تا 16 به واحدهای مزبور مراجعه نمایند.

 

بدیهی است نتیجه قطعی پذیرش دعوت شدگان به آزمون عملی این رشته متعاقباً اعلام می­گردد.

 

ضمناً لازم است این افراد مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال بابت هزینه برگزاری آزمون عملی به شماره حساب سیبا ۰۱۰۴۴۵۰۴۴۵۰۰۲ نزد بانک ملی ایران شعبه زبرجد تهران به نام سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) واریز نموده و فیش بانکی آن را در هنگام مراجعه برای مصاحبه تحویل نمایند. متقاضیان مشمول لازم است تا اعلام نتایج و اعلام اسامی افراد قبول قطعی، تکالیف وظیفه عمومی خود را به موقع انجام دهند تا با مشکل مواجه نشوند.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.