توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از 18 اسفند

تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۴

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت شرکت در آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور از سه شنبه 18 اسفندماه خبر داد.

 

به گزارش دانشجوآنلاین به نقل از ایسنا، حسین توکلی، گفت: برای شرکت در آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور 6847 داوطلب ثبت نام نموده‌اند که از این تعداد 3507 نفر زن و 3340 نفر مرد هستند.

 

وی افزود: کارت شرکت در آزمون مذکور از روز سه شنبه 18 اسفند 94 برای مشاهده و پرینت تا ساعت 24 پنج شنبه 20 اسفند ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد. لذا داوطلبان ضرورت دارد با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای یا ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون یک نسخه پرینت تهیه کرده و بر اساس آدرس و زمان درج شده بر روی کارت به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. داوطلبان دقت داشته باشند همراه داشتن پرینت کارت و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای شرکت در آزمون الزامی است.

 

برگزاری آزمون دستیاران ستادی در عصر جمعه 21 اسفند

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد زمان برگزاری آزمون مذکور اظهار کرد: آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور در عصر روز جمعه 21 اسفندماه در 31 شهرستان مختلف برگزار می‌شود. فرایند برگزاری آزمون از ساعت 14:30 آغاز شده و داوطلبان باید نیم ساعت قبل از برگزاری فرایند آزمون در حوزه امتحانی حضور یابند.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.