برگزاری مسابقات ملی مناظره دانشجویان در آذربایجان غربی

تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ماه ۱۳۹۵

دانشجوآنلاین- پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان "یادواره خواجه نصیر الدین طوسی" در سطح دانشگاهی و ملی در دانشگاه ارومیه برگزار می شود.

 

به گزارش ایسنا، این مسابقات به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و به منظور برگزاری مناظره هایی با هدف التزام به اخلاق علمی، پرهیز از ورود به نزاع های غیر علمی در میان نسل جوان و نخبه کشور با اهتمام به روز آمدی و کارآمدی مباحث اجرا می شود.

 

سازمان دانشجویان ایران در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در نظر دارد تا با انجام این مسابقات زمینه ساز پرورش نسلی دارای«شجاعت نظریه پردازی و مناظره در ضمن وفاداری به اصول و اخلاق و منطق در حوزه و دانشگاه» باشد.

 

دانشجویان دانشگاه ارومیه جهت ثبت نام در پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران تا 15 اردیبهشت فرصت دارند به دفاتر جهاد دانشگاهی در دانشکده علوم و کشاورزی و یا به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واقع در خیابان شهید بهشتی، انتهای کوچه منصور افشار، ساختمان مرکز رشد، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند.

 

دانشجویان علاقمند می توانند جهت ثبت نام اولیه و مقدماتی کلمه "مناظره" را به همراه نام و نام خانوادگی و نام دانشگاه خود را شماره 500020606600 ارسال نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 33444070 تماس حاصل نمایند.

 

مرحله استانی-دانشگاهی، در نیمه دوم اردیبهشت و مرحله منطقه‌ای در مهر سال آینده برگزار می‌شود. مرحله کشوری مسابقات نیز در آذر سال ۹۵ در یکی از دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

 

مرحله استانی-دانشگاهی در ۳۸ دانشگاه کشور برگزار می‌شود که شامل ۱۱ دانشگاه از استان تهران و ۲۷ دانشگاه از استان‌های دیگر کشور است.

 

علاقه‌مندان به مسابقات مناظره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب سایت مسابقات ملی مناظره دانشجویی به آدرس www.ISDC.IR مراجعه کنند.

 

این دوره از مسابقات با هدف رشد و شکوفایی فرهنگ گفت وگو، زمینه سازی برای شکل گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان، ایجاد انگیزه در جامعه جهت گرایش به ارتقاء دانش و آگاهی، آموزش مسائل و مطالب علمی به صورت جذاب، قابل پذیرش و اثربخش، تمرین و تقویت فعالیتهای گروهی منسجم و هدفمندبرگزار می‌شود.

 

در این دوره از مسابقات علاوه بر صدور گواهینامه برای کلیه تیم های شرکت کننده، به سه تیم برتر استانی که به مرحله منطقه ای راه می بابند جوایزی اهدا خواهد شد.

 

جوایز گروه اول هشت میلیون ریال، گروه دوم شش میلیون ریال و گروه سوم چهار میلیون ریال خواهد بود؛ همچنین جایزه ویژه به تیم اخلاق این دوره از مسابقات نیز اهدا خواهد شد.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.