استقبال کشورهای همسایه از جشنواره ملی سلول‌های بنیادی

تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ماه ۱۳۹۵

دانشجوآنلاین- با توجه به برگزاری نخستین جشنواره ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برای نخستین بار در کشورمان، استقبال متقاضیان حضور در این رویداد از کشورهای همسایه چشمگیر است.

 

به گزارش سرویس علمی ایسنا، امیرعلی حمیدیه، دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره استقبال از این جشنواره اظهار کرد: میزان تقاضای حضور در این جشنواره از کشورهای همسایه از جمله آذربایجان، تاجیکستان، عراق، ارمنستان و پاکستان چشمگیر بوده و متقاضیان آمادگی خود را برای حضور در نخستین جشنواره ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی اعلام کرده‌اند.

 

وی افزود: تاکنون حضور حدود 18 شرکت کننده برجسته کشورهایی از جمله آمریکا، انگلستان، آلمان، اتریش، هلند، هند و ایتالیا قطعی شده است.

 

حمیدیه همچنین خاطرنشان کرد: حضور بیش از 10 سخنران برجسته ایرانی مقیم خارج از کشور قطعی شده و در حدود 20 ایرانی مقیم خارج از کشور نیز آمادگی خود را برای حضور درنخستین همایش کانون اندیشه و نوآوری اعلام کرده‌اند.

 

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی به ثبت و اطلاع رسانی این جشنواره در وب سایت مجمع بین‌المللی پژوهش‌های سلول‌های بنیادی (ISSCR) اشاره کرد و گفت: به دنبال اعلام خبر برگزاری نخستین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، اطلاع رسانی این جشنواره در وب سایت بین المللی ISSCR صورت گرفته است.

 

وی یادآور شد: مجمع بین‌المللی پژوهش سلول‌های بنیادی (ISSCR) سازمانی مستقل است که در سال 2002 به منظور ترویج تبادل اطلاعات در زمینه تحقیقات سلول‌های بنیادی تاسیس شده و در حال حاضر بیش از چهار هزار و صد عضو بین‌المللی دارد.

 

نخستین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به همت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و با همکاری ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، 30 اردیبهشت تا اول خرداد ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.