در سال 95 محقق خواهد شد

تحویل «ناهید 1» به عرصه فضایی کشور

تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ماه ۱۳۹۵

دانشجوآنلاین- سرپرست پژوهشگاه فضایی ایران اظهار امیدواری کرد که در سال 95 ماهواره «ناهید یک» به عنوان اولین محصول ماهواره‌ای آماده پرتاب پژوهشگاه فضایی ایران به عرصه فضایی کشور تحویل داده شود.

 

به گزارش ایسنا، دکتر حسن حدادپور در مراسم بازدید نوروزی با حضور معاونان، رؤسای پژوهشکده‌ها، مدیران و کارشناسان در سالن اجتماعات پژوهشگاه فضایی ایران گفت: برای امسال علاوه بر تحویل ماهواره «ناهید یک»، برنامه‌های وسیع فضایی پیش‌بینی شده است که ثمرات آن باعث ایجاد احساس غرور در میان مردم کشور و نشاط در مجموعه خواهد بود و آخر سال نیز برکات مادی و معنوی این برنامه‌ها شامل حال مجموعه خواهد شد.

 

سرپرست پژوهشگاه فضایی ایران سپس به مزین شدن امسال به نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: تامین نیازهای فضایی کشور کار اقتصاد مقاومتی است که از قبل در این پژوهشگاه شروع شده است.

 

وی ضمن ابراز امیدواری در مورد اینکه پژوهشگاه فضایی ایران، مجموعه‌ای پویا و فعال باشد تا اقتصاد مقاومتی را ساری و جاری کند، افزود: با برنامه‌های پیش‌بینی شده، نه تنها باعث رونق مجموعه پژوهشگاه فضایی ایران خواهیم شد، بلکه مسبب رونق فعالیت‌های موسسات پایین دستی هم خواهیم بود.

 

حدادپور همچنین در مراسم سال نو به موضوع انسجام و یکپارچگی مجموعه پژوهشگاه فضایی ایران اشاره کرد و گفت اگر بتوانیم مجموعه پژوهشگاه فضایی ایران را به صورت یک مجموعه افتخارآفرین در کل کشور تبدیل کنیم، این یکپارچگی و انسجام بین پرسنل تمام مجموعه ایجاد خواهد شد.

 

وی ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۳۹۵برند پژوهشگاه فضایی ایران به عنوان یک برند شاخص در کل کشور مطرح شود.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.