دانشگاه آزاد شاهرود میزبان نوروزی 3500 دانشگاهی

تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ماه ۱۳۹۵

دانشجوآنلاین-معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: در ایام نوروز امسال 3429 مسافر در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود اسکان یافتند.

 

به گزارش ایسنا، دکتر گلنار شجاعی باغینی با اعلام این خبر اظهار کرد: با تمهیدات اندیشیده‌ شده از سوی کمیته اسکان این دانشگاه طی ایام نوروز 95، تعداد 3 هزار و 429 از همکاران دانشگاهی در قالب 122 خانواده هیئت علمی و 371 خانواده کارکنان از سراسر کشور، توانستند از خدمات اسکان این واحد دانشگاهی استفاده کنند.

 

وی اظهار کرد: بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، ستاد اسکان نوروزی در این دانشگاه تشکیل شد و توانست خدمات خود را از 25 اسفند 94 تا 15 فروردین 95 به هموطنان و کارکنان واحدهای دانشگاهی از سراسر کشور ارائه دهند.

 

شجاعی گفت: شاهرود به‌واسطه قرار داشتن در مسیر تهران – مشهد به عنوان یکی از پرترددترین راه‌های کشور قلمداد می‌شود که به دلیل دارا بودن جاذبه‌های متعدد طبیعی و تاریخی ، همه ساله پذیرای جمعی زیادی از مسافران و زائران امام رضا (ع) است.

 

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با تأکید بر اینکه مکان‌های اسکان شامل تمامی امکانات رفاهی از جمله وسایل ورزشی، سلف سرویس پذیرایی‌های اولیه، تلویزیون و اینترنت وای فای بود تصریح کرد: بر همین اساس همه‌ساله با قراردادان امکاناتی در خور شأن همکاران دانشگاهی، سعی می‌شود تا با تمهیداتی خاص ضمن اسکان در واحد دانشگاهی شاهرود ، مسافران دانشگاهی روزهای خوشی را سپری و خاطرات خوبی را با خود همراه کنند.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.