ثبت نام بیش از 30هزار دانش‌آموز برای حضور در المپیاد فناوری نانو

تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ماه ۱۳۹۵

دانشجوآنلاین-هفتمین المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو با ثبت نام بیش از 30 هزار دانش‌آموز در روز جمعه، 24 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، هفتمین المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو، در دو مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله نخست که روز جمعه 24 اردیبهشت ماه 1395 برگزار می‌شود، همه داوطلبان در یک آزمون تئوری شرکت می‌کنند و افراد برتر این آزمون، برای حضور در مرحله دوم انتخاب می‌شوند.

 

در مرحله دوم این المپیاد افراد منتخب در قالب یک اردوی علمی که در تابستان 95 برگزار می‌شود، ضمن فراگیری روش‌های ساخت و کاربرد نانومواد در آزمایشگاه و شرکت در کارگاه‌های شبیه‌سازی نانو، از مراکز فعال کشور در حوزه فناوری نانو نیز بازدید می‌کنند.

 

پس از گذراندن این دوره، شرکت کنندگان برای کسب مدال طلا، نقره و برنز با هم به رقابت می‌پردازند.

 

این رقابت در دو بخش آزمون کتبی و همچنین ارائه دستاوردهای علمی خود طی این دوره، در قالب مقاله علمی و ارائه شفاهی با حضور داوران متخصص علوم و فناوری نانو برگزار می‌شود.

 

در این دوره از رقابت‌های المپیاد نانو 30هزار و 16 دانش آموز در سایت باشگاه نانو ثبت نام کردند که از این تعداد 19 هزار و 410 نفر از داوطلبان دانش‌آموزان دختر و 10 هزار و 606 از میان داوطلبان دانش‌آموزان پسر هستند.

 

این افراد با همکاری 245 نهاد ترویجی در ادارات آموزش و پرورش و پژوهش‌سراهای دانش آموزی سراسر کشور ثبت نام شده‌اند.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.