وزیر علوم، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو را منصوب کرد

تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ماه ۱۳۹۵

دانشجوآنلاین- وزیر علوم،تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر سعدالله نصیری قیداری را به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، با استناد به ماده 12 اساسنامه اصلاحی کمیسیون ملی یونسکو در ایران و تصویب نامه مورخ 16 اسفندماه 94 13هیئت وزیران، دکتر سعدالله نصیری قیداری طی حکم مورخ 14 فروردین ماه 1395 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران منصوب شد.

در متن این حکم انتصاب امده است: امید است بر اساس اهداف، رسالت ها و برنامه های ملی، منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران در راستای اهداف دولت تدبیر و امید، برنامه های وزارت متبوع در حوزه بین الملل و برقراری روابط علمی و فرهنگی و معرفی مفاخر علمی، ادبی و ذخایر فرهنگی با بهره مندی از تجارب محققان، کارشناسان و سایر همکاران کمیسیون ملی یونسکو در ایران و با همکاری سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در یونسکو در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سعدالله نصیری قیداری پیش از این حکم، سرپرست کمیسیون ملی یونسکو در ایران بوده و در گذشته مسئولیت معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم و نمایندگی مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی را برعهده داشته است.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.