تنها با دنیا

تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ماه ۱۳۹۵

در بین بی‌شمار رمان‌هایی که مدام از سوی نشرهای مختلف روانه‌ی بازار می‌شوند انتخاب یکی که به دل بنشیند و حرفی برای گفتن داشته باشد کار آسانی نیست. اما در این میان چندتایی هستند که ارزش تامل بیشتر دارند چراکه نگاه کردن از دریچه‌ی آن‌ها به جهان، مخاطب را با طعم متفاوتی از زندگی آشنا می‌کند که ممکن است تا کنون نچشیده باشد و یا که اگر چشیده یادآوری‌اش، دستمایه‌ی فکر کردن به معنای زندگی خواهد بود. رمان «تن تنهایی» اثر سحر سخایی یکی از این رمان‌هاست.

تن تنهایی روایت چند شخصیت جوان و پر شور است در روزگار ما. دختری نوازنده، پسری آهنگ‌ساز و پدران و مادرانی از نسلی دیگر. شخصیت‌های این رمان در برخوردشان با فضاهای مختلف زندگی دچار تناقض‌هایی می‌شوند که مسیرشان را کاملاً عوض می‌کند. 

انگار این آدم‌ها که قرار بوده کنار هم قرار بگیرند به‌ناچار از کنار هم رد می‌شوند و در نهایت مخاطب است که با تن‌های تنهای رمان تنها می‌ماند. با آن‌ها و ماجراهایی که برایشان رقم زده می‌شود.

سحر سخایی، نویسنده این رمان خودش نوازنده تار و آهنگ‌ساز است. او همچنین موسیقی فیلم وارونگی را که به تازگی نماینده ایران در جشنواره کن بود ساخته است.

سخایی همچنین تجربه همکاری با خوانندگانی نظیر همایون شجریان را در کارنامه خود دارد و از این رو این رمان تجربه‌ی عمیقی است از نویسنده‌ای که لهجه‌ی زندگی را در نت‌های موسیقی یافته است.

رمان تن تنهایی به‌تازگی از سوی نشر چشمه و با قیمت 130 هزار ریال روانه‌ی بازار شده است.

 
مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.