توسط مرکز پژوهشی توسعه اجتماعی آفرینش صورت می‌گیرد:

برگزاری کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی بینارشته‌ای علوم انسانی

تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۶

مرکز پژوهشی توسعه اجتماعی آفرینش، دوره‌های آموزشی خود را در زمینه مطالعات بینارشته‌ای علوم انسانی و بهره‌گیری از سه گروه تخصصی تاریخ ایران، اندیشه سیاسی و حقوق عمومی برگزار می‌کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، مرکز پژوهشی توسعه اجتماعی آفرینش با اخذ مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری به مدت یک دهه در حوزه‌های پژوهشی علوم انسانی فعالیت می‌کند.

این مرکز، کارگاه‌های آموزشی با نام‌‎های «اندیشه‌های سیاسی در ایران پیش از اسلام» با حضور دکتر آوات عباسی، «سیاست‌ها و پرفرمنس‌های جنسیتی در ایران معاصر (قاجار و پهلوی اول): خوانشی باستان‌شناختی» و «بازخوانی جنبش مشروطه: رویکردی باستان‌شناختی» با حضور دکتر لیلا پاپلی، «محدودیت‌های سخن آزادنه در یونان باستان» با حضور دکتر نرگس تاجیک، «سیاست شادکامی» با حضور دکتر جواد حیدری و «پروپوزال‌نویسی برای رساله و پروژه‌های تحقیقی» با حضور دکتر سعید نریمان را در پاییز ۹۶ برگزار می‌کند.

مرکز پژوهشی توسعه اجتماعی آفرینش اعلام کرد: این مجموعه با بهره‌گیری از استادان مجرب در حوزه‌های پژوهشی علوم انسانی از علاقه‌مندان برای ثبت‌نام دعوت به عمل می‌آورد. دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی از تخفیف برخوردار می‌شوند.

ثبت نام این دوره‌ها از ۱۰ مهرماه آغاز شده و کارگاه‌های مورد اشاره از اول آبان سال جاری برگزار می‌شوند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در کارگاه‌های پژوهشی به لینک ارتباط با ادمین کانال مرکز پژوهشی توسعه اجتماعی آفرینش می‌توانند به آدرس @Afarinesh_center_admin مراجعه و با ارائه مدارک ثبت‌نام کنند .

این کارگاه‌ها در تهران، خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، خیابان نایبی، باشگاه اندیشه برگزار می‌شوند.

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.