اهدای جوایز برندگان مسابقه اینستاگرامی شنبه های شانس بانک ملی ایران در تهران

تاریخ انتشار : ۱۶ دي ماه ۱۳۹۶

برندگان تهرانی مسابقه اینستاگرامی شنبه های شانس، هدایای خود را دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مسابقه شنبه های شانس تا کنون 20 برنده داشته و جوایز برندگان ساکن خارج از تهران به نشانی آنها ارسال شده و دو برنده تهرانی این مسابقه نیز با حضور در دفتر رئیس اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران، جوایز خود را دریافت کردند.

در جلسه اهدای این جوایز، حشمت الله حسینی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک با تشکر از شرکت کنندگان در این مسابقه، تاکید کرد: برگزاری جشنواره ها و مسابقات متعدد در بانک ملی ایران با هدف آشنایی مشتریان با خدمات مختلف بانک توانسته بازخورد مناسبی در میان مشتریان داشته باشد.

وی اظهار کرد: بانک ملی ایران علاوه بر مسابقه اینستاگرامی شنبه های شانس، مسابقات و جشنواره های متعددی نظیر «ماشین بابام»، «به شانس برنده شدن بله بگو» و.. دارد که علاقه مندان با شرکت در آنها ضمن آشنا شدن با خدمات الکترونیک بانک، از جوایز ویژه جشنواره ها نیز بهره مند می شوند.

شنبه های شانس، یک مسابقه اینستاگرامی است که هر هفته در صفحه رسمی اینستاگرام بانک ملی ایران با طرح یک سوال برگزار می شود و هر هفته دو جایزه پنج میلیون ریالی دارد.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.