خسرو فرحی: پست‌بانک‌ایران ظرفیت مناسبی برای توسعه بانکداری الکترونیک دارد

خسرو فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در مراسم معارفه رؤسای ادارات‌کل توسعه بانکداری الکترونیک، آموزش، راهبری و نظارت برسامانه‌های نرم‌افزاری و مشاورمدیرعامل در امور فناوری اطلاعات گفت: این بانک ظرفیت مناسبی برای توسعه بانکداری الکترونیک و خدمات دارد.

تاریخ انتشار : ۱۶ دي ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: وی در این مراسم ضمن بیان مطلب فوق افزود: اجرائی‌شدن این ظرفیت‌ها نیازمند همکاری و هماهنگی همه واحدها و کارکنان است.
فرحی اظهارداشت: جابجائی‌ها و انتصابات درراستای استفاده بهینه از تجارب و دانش همکاران در بخش‌های مختلف است تا بتوانیم در پیشبرد اهداف بانک نقش بهتر و مفیدتری داشته باشیم.
همچنین اسماعیل عسگری رئیس جدید اداره‌کل توسعه بانکداری الکترونیک، فتانه توحیدی رئیس جدید راهبری و و نظارت برسامانه‌های نرم‌افزاری و جمال مقصودی رئیس جدید اداره کل آموزش ضمن ارائه گزارش عملکرد در سمت‌های قبلی به تشریح برنامه‌های خود پرداختند.
گفتنی است: مدیران امور حراست، بازرسی و حسابرسی، سرمایه انسانی و پشتیبانی و امورهماهنگی حوزه مدیریت نیز در این مراسم ضمن تبریک به مدیران در سمت‌های جدید و تشریح اهداف جابجائی‌های مدیریتی بر لزوم تلاش مضاعف برای تحقق اهداف بانک تأکید کردند.
شایان ذکر است: درپایان این مراسم ابلاغ رؤسای جدید ادارات کل مذکور به آنان اعطاء و سامان کلاهدوز نیز به عنوان مشاورمدیرعامل در امور فناوری اطلاعات معرفی شد.
 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.