توسعه خدمات پست بانک‌ایران موجب رونق اقتصادی مناطق روستائی و غیربرخوردار شده است

بهمن عسکری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان چهارمحال و بختیاری در نشست مشترک با بهنام یزدانی مدیرشعب پست بانک استان ضمن بیان مطلب فوق اظهارداشت: انتخاب پست بانک ایران بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی و توسعه خدمات آن موجب رونق اقتصادی مناطق روستائی و غیربرخودار شده است.

تاریخ انتشار : ۱۷ دي ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: وی درادامه افزود: با توجه به سهم 20درصدی صنعت گردشگری و صنایع دستی از تسهیلات این بانک و تأمین مالی طرح‌های آن ازمحل منابع صندوق توسعه ملی، این بانک درراستای خدمات‌رسانی موفق در مناطق کم‌برخوردار و محروم و حمایت از طرح‌های اشتغال‌زائی عملکرد بسیار مناسبی در این مناطق داشته و رضایت روستائیان و دستگاه‌های اجرائی مرتبط با حوزه روستائی را نیز فراهم نموده است.
همچنین یزدانی در این نشست با اشاره به اعطای تسهیلات اشتغال‌زائی و حمایت از طرح‌های دارای توجیه اقتصادی عنوان کرد: تأکید بر ایجاد اشتغال واقعی با توجه به ظرفیت‌های صنعت گردشگری و صنایع دستی در استان می‌تواند کمک مناسبی برای رفع بیکاری در روستاهای استان باشد که در این راستا همکاری‌ها را برای رونق این صنعت گسترش خواهیم داد.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.