همکاری مدرسه حرفه ای پارسه و یکی از معتبرترین مراکز آموزشی جهان

تاریخ انتشار : ۱۸ دي ماه ۱۳۹۶

دوره آموزشی کنترل پروژه پارسه تحت لیسانس « مدرسه نفت و گاز مریدین» برگزار می شود.

همکاری  مدرسه حرفه ای پارسه و یکی از معتبرترین مراکز آموزشی جهان دوره آموزشی کنترل پروژه پارسه تحت لیسانس « مدرسه نفت و گاز مریدین» برگزار می شود.
 
مدرسه حرفه ای پارسه در راستای  ارتقا خدمات آموزشی خود و با هدف ارائه دوره های آموزشی مطابق با استاندارد های روز دنیا ، اقدام به عقد قراردادی آموزشی با مدرسه نفت وگاز مریدین( Meridain School Of Oil And Gas)کرده است.
 
«نویدرضا جهان وش» مدیر مدرسه حرفه ای پارسه با اعلام این خبر، اظهار کرد: مدرسه نفت وگاز مریدین واقع در کشور هند( Meridain School Of Oil And Gas) یکی از معتبرترین مراکز آموزش مهارتی در سطح بین المللی به شمار می رود و شرکای تجاری این مجموعه ، شرکت های تراز اول جهان همچون بنتلی و اویل تک هستند. وی تصریح کرد: اعتبار  «مدرسه نفت وگاز مریدین» در سطح جهانی به حدی است که دانش پذیرانی که مدارک مورد تایید این موسسه را کسب کنند و در لیست کارشناسان و مدیران کنترل پروژه این موسسه قرار گیرند، گام بلندی به سوی جذب و استخدام در پروژه های بین المللی برمی دارند چرا که یکی از مهمترین منابع و مراجع مورد توجه و استناد مسئولان جذب نیروی انسانی متخصص در پروژه های بین المللی ، فهرست  افراد ماهر و متخصصی است که توسط موسسات آموزشی معتبری همچون مدرسه نفت وگاز مریدین تایید شده باشند.
 
جهان وش،‌ افزود: «مدرسه نفت و گاز مریدین» به دلیل اعتبار بین المللی که از آن برخوردار است،‌ ملاحظات و حساسیت های فراوانی برای برگزاری دوره های مورد تایید خود در ایران داشت و تاکنون هیچ موسسه آموزشی ایرانی نتوانسته بود معیارهای مورد نظر این موسسه را در پلت فرم آموزشی خود پیاده سازی کند که پس از طی شدن روند مذاکرات طولانی و فشرده،‌ پارسه موفق شد نظر موافق «مدرسه نفت و گاز مریدین» را جلب کند. 
وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ بر این اساس،‌ دوره های آموزشی کنترل پروژه مدرسه حرفه ای پارسه تحت نظارت این مجموعه معتبر برگزار می گردد و در پایان دوره های آموزشی و پس از انجام آزمون، مدارک داوطلبین در صورت کسب حد نصاب ٖآزمون، از سوی مریدین صادر خواهد شد.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از مدرسه نفت وگاز مریدین( Meridain School Of Oil AndGas) می‌توانند به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنند.
 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.