مردم لرستان ٩ ماهه ١٣هزار و ٥٢٠ فقره تسهیلات از بانک صادرات ایران دریافت کردند

تاریخ انتشار : ۱۸ دي ماه ۱۳۹۶

تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران در لرستان با اعطای ١٣ هزار و 520 فقره تسهیلات به ارزش ٤١٦٧ میلیارد ریال در بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی در ٩ ماه ابتدای سال ٩٦ وارد فاز جدیدی شده است.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، مدیریت شعب این بانک در استان لرستان علاوه بر اعطای وام های قرض الحسنه و پرداخت تسهیلات حمایتی به خانواده های معظم شهدا، مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و آسیب دیدگان حوادث غیرمترقبه و تسهیل امر ازدواج جوانان در استان لرستان، خدمات حمایتی خود را در راستای حمایت جدی از تولید داخلی طی ٩ ماه اول سال جاری معطوف به بخش های مختلف اقتصادی از جمله مسکن و ساختمان، خدمات و بازرگانی، کشاورزی، صنعت و معدن و همچنین بنگاه های کوچک و متوسط در این استان کرده و با اعطای ١٣ هزار و 520 فقره تسهیلات به ارزش بیش از ٤١٦٧ میلیارد ریال نقش غیرقابل انکاری در رونق تولید، اشتغال و افزایش سطح رفاه عمومی مردم این استان داشته است.
بنا بر این گزارش از مجموع تسهیلات پرداختی بانک صادرات ایران در این استان می توان به پرداخت ٤١٤ فقره تسهیلات جهت کمک به بنگاه های کوچک و متوسط به ارزش بیش از ٤١٦ میلیارد ریال اشاره کرد.
همچنین ٤ بخش مهم اقتصادی (مسکن و ساختمان، خدمات و بازرگانی، کشاورزی و صنعت و معدن) نیز طی این مدت در مجموع با دریافت بیش از ٣١٩٥ میلیارد ریال از ٩١٧٥ فقره تسهیلات بانک صادرات لرستان استفاده کرده اند.
همچنین خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان از ٢٦٥ فقره تسهیلات به ارزش بیش از ١٦١ میلیارد ریال بهره مند شده اند. مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، بهزیستی و آسیب دیدگان حوادث غیرمترقبه نیز در لرستان طی مدت مورد اشاره از ٧٦٦ فقره وام قرض الحسنه بالغ بر ٩٦ میلیارد ریال برای راه اندازی مشاغل خانگی و رفع آسیب های ناشی از حوادث طبیعی استفاده کرده اند. در این میان 2900 فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه قریب به 300 میلیارد ریال به متقاضیان این استان پرداخت شده است.
گفتنی است، بانک صادرات ایران در استان لرستان در راستای تقویت منابع و هدایت آن به سمت واحدهای تولیدی، وصول مطالبات را از طرق مسالمت آمیز با رعایت مقررات در دستور کار دارد. پیگیری وصول مطالبات به عنوان دفاع از منافع ملی، حقوق سهامداران و سپرده گذاران و بالابردن توان پرداخت مجدد تسهیلات، از جمله وظایف ارکان بانک بوده که رونق اشتغال و جلوگیری از منحرف شدن منابع ملی را دنبال می کند.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.