مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات:

برندگان کمپین صادرات به روسیه معرفی شدند

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات اعلام کرد: اسامی برندگان نخستین کمپین خدمات بازاریابی و تأمین مالی صادرات به کشور روسیه باشگاه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران، اعلام شد.

تاریخ انتشار : ۱۹ دي ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، آقای حبیب احمدی با اعلام این مطلب افزود: باشگاه مشتریان این بانک ، با در نظر داشتن اهمیت راهبردی روابط اقتصادی با کشور روسیه به عنوان شریک تجاری استراتژیک در منطقه و به منظور ایجاد فرصتهای جدید صادرات کالا و خدمات ایرانی به این کشور، از مهرماه 95 تا شهریورماه 96 به برگزاری کمپین تخصصی با رویکرد "خدمات بازاریابی و تأمین مالی صادرات به روسیه" اقدام کرد.
احمدی تمرکز بر بازار روسیه و تسهیل و تسریع فرآیند ارایه خدمات مالی و بازاریابی به اعضای باشگاه مشتریان بانک در راستای توانمندسازی صادرات غیرنفتی کشور و حمایت تخصصی و تأمین مالی از کلیه فعالین اقتصادی و صادرکنندگان به بازار روسیه را از اهداف اصلی این کمپین برشمرد.
وی افزود: این کمپین در سه محور "بسته بازاریابی صادرات به کشور روسیه"، "خدمات و تسهیلات تأمین مالی جهت صادرات به روسیه" و "خدمات مشاوره تخصصی مالی و اعتباری" طراحی و در پایان نیز برای صادرکنندگان برتری که در این کمپین ثبت نام نموده و بیشترین میزان صادرات به روسیه را داشته اند، پاداش "تخفیف یک درصدی نرخ سود دریافت تسهیلات اعتباری از محل منابع مالی بانک تا سقف معین" تعیین گردیده است.
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات اعلام کرد: از میان اعضای کمپین اشاره شده شرکت‌های فرآورده‌های لبنی کاله، شرکت توسعه تجارت آریان، شرکت ایلکین، شرکت بهتاک ملایر و شرکت کشت و صنعت روژین تاک به ترتیب مقام‌های اول تا پنجم را در این کمپین کسب کردند.
حبیب احمدی در ادامه تصریح نمود: بانک توسعه صادرات ایران به عنوان اگزیم بانک کشور، نقش بسزایی در تأمین مالی صادرات کشور ایفا می نماید و ارایه بستر تجاری مناسب برای صادرکنندگان را رسالت وهدف اصلی خود می داند.
وی در پایان از برگزاری کمپین های تخصصی دیگر در باشگاه مشتریان این بانک خبر داد.





مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.