حضور کاشی و سرامیک در فروشگاه‌های آنلاین

تاریخ انتشار : ۲۰ دي ماه ۱۳۹۶

پس از گسترش کسب‌وکار اینترنتی در حوزه‌هایی همچون پوشاک، و غذا، این‌بار فروش آنلاین محصولات در اینترنت به صنعت کاشی و سرامیک نیز رسیده است. به منظور اطلاع‌رسانی سریع و دقیق و ایجاد سهولت در شناسایی نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان کاشی و سرامیک، وب‌سایتی تحت عنوان “کاشی آنلاین” تاسیس شده است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، نادر پاکدل مهربانی، مدیرعامل فروشگاه اینترنتی کاشی آنلاین در خصوص این فروشگاه اینترنتی گفت: ایران جزو برترین تولیدکننده‌های کاشی و سرامیک در دنیا است؛ اما متاسفانه شناسایی محصول به خریدار و فروش اینترنتی آن در این محصول کمتر دیده شده، بنابراین کاشی آنلاین یک پل ارتباطی میان تولیدکنندگان معتبر و مصرف‌کنندگان است که با شناسایی صحیح نیازمندی‌های مصرف‌کنندگان سعی بر تامین این نیازها با توجه به استراتژی قیمت مناسب و کیفیت بالا و ارسال راحت را دارد.

وی، ادامه داد: اجناس این سایت همه درجه یک و از تولیدکنندگان معتبر می‌باشند، مگر اینکه مشتری درخواست کیفیت درجه‌های پایین‌تر محصول را داشته باشد که این سایت آن را تامین می‌کند.

پاکدل مهربانی در خصوص محصولات موجود در این فروشگاه گفت: در این فروشگاه محصولاتی همچون: کاشی بدنه، سرامیک و پرسلان، چینی بهداشتی و چسب‌های کاشی عرضه می‌شود.

مدیرعامل فروشگاه اینترنتی کاشی آنلاین با بیان اینکه این فروشگاه اینترنتی محصولات خود را به سراسر کشور با هزینه کم ارسال می‌کند، افزود: در حال حاضر طی مدت یک سال که از راه‌اندازی کاشی آنلاین می‌گذرد، محصولات این سایت حتی به دور افتاده‌ترین روستاها نیز ارسال شده است.

پاکدل مهربانی اظهار کرد: از مهمترین فعالیت‌های این فروشگاه می‌توان به فروش محصولات معتبر کاشی و سرامیک (کاشی و سرامیک چاپ دیجیتال، روتو کالر، قطعات دکوری و سرامیک‌های پرسلان لعاب‌دار کالیبره)، شیرآلات بهداشتی ساختمانی تولیدکنندگان معتبر، چینی‌آلات بهداشتی ساختمانی، هماهنگی با باربری قابل اعتماد و معتبر جهت ارسال کالای خریداری شده و هماهنگی با خریدار، و همچنین  تامین کاشی و سرامیک پروژه‌های شرکت‌های پیمانکاری و ساختمانی جهت خرید اشاره کرد.

وی در خصوص مزیت این فروشگاه اینترنتی نسبت به سایر رقبا و فروشگاه‌های سطح کشور گفت: کاشی آنلاین به دلیل اینکه محصولات خود را به‌طور مستقیم و بدون واسطه عرضه می‌کند، از قیمت مناسب‌تری برخوردار است. همچنین به دلیل پشتیبانی از فروش، مصرف‌کننده می‌تواند در صورت نیاز مجدد به محصول خود، آن کالا را به‌راحتی از فروشگاه کاشی آنلاین خریداری کند. این در حالی است که شاید آن جنس در مغازه‌های سطح شهر دیگر موجود نباشد. 

مدیر سایت کاشی آنلاین با اشاره به چشم‌انداز این سایت گفت: قصد داریم در آینده نزدیک تمامی محصولات کارخانه‌های معتبر کاشی و سرامیک را زیر پوشش قرار دهیم. همچنین سبد محصولات خود را گسترش و کل نیاز یک ساختمان را برطرف کنیم.

 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.