سفر رویایی با آژانس ستاره میرداماد

تاریخ انتشار : ۲۰ دي ماه ۱۳۹۶

سفر یکی از بهترین شیوه‌ها برای رهایی از روزمره‌گی و رفع خستگی است. اما انتخاب محل، نوع مسیر، وسیله حمل‌ونقل، مکان اقامت جزو ارکان مهم سفر است که باید به درستی آن‌ها را انتخاب کرد. حضور آژانس‌های مسافرتی این امکان را می‌دهد تا بتوانیم بدون دغدغه از مسافرت خود لذت ببریم.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ستاره میرداماد، این شرکت با ۱۲سال سابقه درخشان در صنعت گردشگری با دو شعبه در تهران مشغول به فعالیت می‌باشد.(ستاره میرداماد و ستاره نیاوران)


خدمات آژانس ستاره میرداماد شامل: صدور بلیط همه خطوط هوایی داخلی و خارجی و ترانسفر فرودگاهی است.

همچنین خدمات تور و هتل آژانس ستاره میرداماد شامل تورهای سیاحتی، ورزشی، نمایشگاهی، علمی، دانشجویی، طبیعت‌گردی ایران و جهان، تورهای مهیج آفرود و رفتینگو همچنین رزرواسیون هتل‌های داخلی و خارجی ( تمام نقاط دنیا) و انواع بیمه مسافرتی می‌باشد.

خدمات ویزای آژانس ستاره میرداماد شامل: خدمات ویزای شنگن (همچون آلمان، فرانسه و ایتالیا )، اخذ ویزای کشورها همچون انگلستان، کانادا، آمریکا و استرالیا، اخذ ویزای ایران برای مهمانان و دوستان خارجی شما مسافران عزیز می‌باشد.

سفر ارزان و با کیفیت را از ستاره میرداماد بخواهید.

 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.