هشدارهای بانک توسعه صادرات برای ارتقاء سطح امنیت کارت های بانکی مشتریان

بانک توسعه صادرات ایران با هدف ارتقاء سطح امنیتی کارت های بانکی مشتریان و پیشگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات به نقل از مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات این بانک، با توجه به ایجاد مخاطراتی برای برخی دارندگان کارت شبکه بانکی، به مشتریان اکیدا توصیه شده است تا در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز اول و دوم کارت خود به یک رمز غیرقابل حدس اقدام کنند.
همچنین به مشتریان توصیه می شود تا با توجه به عدم ارائه خدمات این بانک در بستر USSD و فقدان اطمینان از وضعیت امنیتی این بستر، حتی المقدور از خدمات سایر موسسات فعال در این بستر نیز استفاده نکنند.
لزوم اطمینان از معتبر بودن آدرس به هنگام استفاده از درگاههای پرداخت اینترنتی، محافظت کامل از اطلاعات کارت خود بخصوص رمزهای اول و دوم، محافظت کامل بعمل آورده و خودداری از نوشتن، بازگو کردن و دراختیار دیگران قراردادن آن از دیگر هشدارهای مهم بانک توسعه صادرات است.
مدیریت امورفناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه صادرات با اعلام این مطلب که به هنگام دریافت هرگونه جایزه یا دریافت وجه، نیاز به رمز اول یا دوم کارت افراد نیست تصریح می کند: بهتر است، موجودی حساب متصل به کارتی که در سامانه های مجازی و اینترنتی استفاده می شود، اندک باشد.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.