ارس بانک اسپانیا خواستار گسترش تعاملات تجاری با اگزیم بانک ایران شد

مدیرعامل ارس بانک اسپانیا به منظور توسعه روابط بین بانکی با دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران دیدار کرد و از آمادگی اعطای خط اعتباری ریفاینانس 100 میلیون یورویی به ایران خبر داد.

تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، آقای لوییس کاسادو ( Luis casado ) مدیرعامل ارس بانک اسپانیا Bank) (Aresکه به همراه مدیرتجاری این بانک به منظور توسعه روابط کارگزاری با بانکهای کشورمان به ایران سفر کرده است، ایجاد فضای همکاری و گسترش تعاملات تجاری با اگزیم بانک ایران را خواستار شد.
دکتر صالح آبادی در این نشست ضمن تشریح خدمات بانک توسعه صادرات ایران و ظرفیت های بین دو کشور در استفاده از خطوط ریفاینانس به منظور تامین مالی کوتاه مدت پرداخت.
مدیرعامل بانک توسعه صادرات همچنین نسبت به فعالیت مشترک در حوزه بانکداری بین الملل و توسعه تعاملات بین دو بانک تاکید کرد.
دکتر صالح آبادی با اشاره به استفاده بانک توسعه صادرات از تسهیلات صندوق توسعه ملی به تبیین نقش این صندوق در راستای اعطای خط اعتباری به بانکها به منظور کمک به صادرکنندگان پرداخت.
مدیرعامل ارس بانک با اشاره به اینکه این سفر چهارمین سفر وی به ایران است، گفت: روابط تجاری بانک اسپانیایی ارس با ایران و سایر کشورهای حوزه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) از اهمیت فراوانی برخوردار است.
وی نسبت به ادامه همکاریها در زمینه هایی چون نقل و انتقال وجوه، ‌اعتبارات اسنادی و ضمانتنامه‌ها میان مشتریان دو بانک در ایران و اسپانیا اعلام آمادگی کرد.
آقای لوییس ضمن ابراز تمایل بانک متبوعش به منظور اعطای خط اعتباری ریفاینانس به اگزیم بانک ایران به مبلغ 100 میلیون یورو به منظور کمک به صادرکنندگان کالا و خدمات خواستار مذاکرات آتی در این زمینه شد.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.