فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین:

امنیت اقتصادی سپرده گذاران بانک قرض الحسنه مهرایران در بالاترین سطح ممکن قرار دارد

تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ماه ۱۳۹۶

سردار مهدی محمودی در دیدار با حسن میرزا عبدالهي ها مديرشعب استان قزوين بر نقش موثر بانکها در ايجاد امنيت و پيشگيري از وقوع جرم در جامعه تاکيد کرد و گفت: عملکرد شايسته بانك قرض الحسنه مهرايران در كنترل و مديريت انواع ريسك هاي بانكي و همچنين آمارهاي مربوط به كفايت سرمايه، نسبت مصارف به منابع و ميزان مطالبات، نشان مي دهد كه امنيت اقتصادي سپرده گذاران اين بانك در بالاترين سطح ممكن قرار دارد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، فرمانده نیروی انتظامي استان قزوين ضمن تقدير از مساعدتهاي بانک قرض الحسنه مهر ايران در ارايه تسهيلات به کارکنان مجموعه نيروي انتظامي استان بيان داشت: رفتار سپرده‌گذاران در قبال دريافت سود بانكي تغيير كرده است و با مفهوم ريسك آشنا شده‌اند؛ به همين علت افراد بيشتري با استقبال از سبد محصولات بانك هاي قرض الحسنه حاضرند سپرده هاي خود را به شعب اين بانك انتقال دهند.
سردار مهدی محمودی افزود: امنیت اولویت اصلي پليس استان قزوين است و اين امر بدون همکاري ساير دستگاه ها محقق نخواهد شد
در ادامه، حسن میرزا عبدالهی ها نیز ضمن تشریح دستاوردها و اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ايران در استان قزوين گفت: اين بانک با ارائه خدمات در حوزه هاي بهبود معيشت، سلامت و درمان، ازدواج جوانان و اشتغالزايي در تلاش است تا محور هاي تحقق اقتصاد مقاومتي را تسريع کند.
وی افزود: تاکنون گامهای موثر و مطلوبی برای رفع مشکلات مالي و تامين هزينه مايحتاج ضروري مردم در شعب اين بانک برداشته شده است؛ به نحوي که با پيشگامي در زمينه ازدواج جوانان، اولين بانكي است كه وام يكصد ميليون ريالي ازدواج را در شبكه بانكي كشور پرداخت كرد.
مدیرشعب استان قزوین با اشاره به تفاهمنامه میان بانک قرض الحسنه مهرایران و سازمان زندان ها اظهارداشت: اين سند همکاري با هدف کاهش آمار بازگشت به زندان ها و جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي منعقد شده است.

 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.