اشتغال روستایی مهم‌ترین مأموریت بانک توسعه تعاون در سال 97

تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ماه ۱۳۹۶

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: اجرایی نمودن طرح اشتغال روستایی و فراگیر، مهم‌ترین مأموریت بانک توسعه تعاون در سال 97 می‌باشد.

حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جلسه‌ای که به‌منظور تجلیل از جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدای این بانک برگزار شد بابیان این مطلب خاطرنشان کرد: امروز در دوره‌ای قرار داریم که ایجاد اشتغال و کارآفرینی در جهت اعتلای میهن به‌عنوان یک جهاد در جامعه مطرح است.

وی افزود: در دوره دفاع مقدس جوانان فداکار و سلحشور با خون خود از کیان میهن دفاع کردند و امروز ما شاهد این هستیم که فرزندان این شهیدان با تلاش در جهت اعتلای میهن راه این بزرگواران را ادامه می‌دهند.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به مأموریت‌های این بانک در جهت ایجاد اشتغال افزود: در حال حاضر 3 بانک توسعه تعاون، پست‌بانک و کشاورزی به‌عنوان بانک‌های عامل اجرای طرح اشتغال فراگیر معرفی‌شده‌اند و امیدواریم که با اجرای موفق این طرح رسالت اصلی این بانک را که حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط است را به انجام برسانیم.

مهدیان از کلیه همکاران خواست تا تمامی تلاش خود را در جهت اجرای این طرح اشتغال‌زایی تا پایان سال جاری و سال آتی انجام دهند.

در انتهای این جلسه با اهداء لوح از فرزندان شهید، جانبازان و ایثارگران تجلیل به عمل آمد.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.