تاکید مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران:

برنامه ریزی مناسب و هوشمندانه، راهبردی برای تحقق کامل اهداف است

دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران در سفري يک روزه به قم، از دواير ستادي و شعب ارم، انقلاب، توحيد، شهيد باهنر و فلكه جهاد استان بازديد و بر برنامه ريزي مناسب و هوشمندانه براي تحقق كامل اهداف و خط مش هاي ابلاغي، تأكيد كرد.

تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۶

 

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، در این بازدیدها، عملکرد شعب استان در حوزه هاي رشد منابع قرض الحسنه جاري و پس انداز، ميزان مصارف و تعداد تسهيلات پرداختي و نيز حجم مطالبات و معوقات بررسي و در خصوص راهکارهاي کسب سهم مناسب از نقدينگي موجود در بازار پولي استان بويژه در ايام پاياني سال، رهنمودهاي لازم به همكاران ارائه شد.
دکتر مرتضی اکبری طی بازدید از شعب استان قم، با تبيين اهميت و نقش بي بديل مقوله ي بانکداري مجازي در رشد و توسعه حال حاضر و نيز حيات آينده بانکها و مؤسسات پولي و مالي، ضرورت برنامه ريزي مدون، نگاه خلاقانه و تلاش مستمر و بيش از پيش در اين حوزه را مورد تأكيد قرار داده و ضمن رصد اقدامات و فعاليتهاي شعب درحوزه بانكداري الكترونيك و بررسي ميزان فروش و ارائه اين خدمات به مشتريان و جامعه هدف بانك در استان، از نزديك در جريان عملكرد و دغدغه هاي همكاران قرار گرفت.
عملیاتی نمودن مطلوب طرح های تسهیلاتي جديد بانک همچون طرح اندوخته خانواده، اندوخته بانوان، پيوند مهر، انگيزش مهر و ... اجراي صحيح تفاهم نامه منعقده با معاونت امور زنان و خانواده نهاد رياست جمهوري و تسريع در پرداخت تسهيلات قرض الحسنه به زنان سرپرست خانوار، مطالعه دقيق و به هنگام بخشنامه ها و دستورالعمل هاي ابلاغي، حسن برخورد با مشتريان و رعايت کامل اصول مشتري مداري، بهينه سازي موقعيت و مناسب سازي ساختمان شعب و ... از ديگر موضوعات مورد تاکيد در اين بازديدها بود.
شایان ذکر است، در این سفر یک روزه، نجدی مدير امور استان ها و اخوان رئيس اداره کل اعتبارات و بين الملل نيز حضور داشتند.

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.