همکاری های بانک رفاه و ارس بانک اسپانیا گسترش می یابد

تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۶

در راستای هم افزایی و گسترش تعاملات با بانک های کارگزار به ویژه در کشورهای اروپایی، بانک رفاه و بانک ارس اسپانیا جلسه ای تعاملی برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه، همزمان با دوسالگی برجام و توسعه کانال های پرداخت بین المللی و شبکه کارگزاران و در راستای هم افزایی و گسترش تعاملات و مناسبات فیمابین با بانک های کارگزار و استفاده بهینه از خدمات آنها به ویژه در کشورهای اروپایی به عنوان یکی از مناطق هدف و دارای ظرفیت، جلسه تعاملی با نمایندگان ارس بانک مادرید به عنوان یکی از کارگزاران قدیمی و بنام این بانک برگزار شد.
در این جلسه که با حضور فرشید فرخ نژاد عضو هیأت مدیره بانک رفاه، لوئیس کاسادو مدیرعامل بانک ارس نماینده آن بانک در ایران و مسئولانی از دو طرف برگزار شد، برافزایش تعاملات فیمابین با توجه به ظرفیت های موجود در بانک رفاه تاکید شد.
همچنین بر اساس رفتار متقابل در روابط کارگزاری، ارجاع بیش از پیش معاملات بر روی بانک یادشده و استفاده از خدمات آن بانک در حوزه آموزش نیروی انسانی در دستور کار قرارگرفت و مقرر شد زمینه های لازم به منظور بهره مندی از خطوط اعتباری کوتاه مدت بانک یادشده فراهم شود.
گفتنی است ارس بانک مادرید دارای موقعیت استراتژیک و مناسب درمنطقه یورو به ویژه در کشور اسپانیا است.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.