مهندس مهرانی:

اقدامات آموزشی و مؤثر حراست پست‌بانک‌ایران، زمینه‌های بروز تخلفات را کاهش داده است

محمدحسین مهرانی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در مراسم تقدیر از مدیریت و کارکنان حراست این بانک گفت: اقدامات آموزشی و مؤثر حراست این بانک زمینه‌های بروز تخلفات را کاهش داده است. به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: وی ضمن اعلام این مطلب گفت: اهمیت و حساسیت فعالیت‌های حراست به دلیل محرمانه بودن معمولاً کمتر دیده می‌شود اما واقعیت این است که بسیاری از موفقیت‌های بانک مدیون زحمات مجموعه حراست است.

تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۶

مهرانی افزود: در روند انجام امور بانکی باید سیستمی طراحی شود که امکان بروز تخلف به حداقل ممکن برسد.
همچنین آرش شهرکی‌کیا مدیرامور حراست پست بانک ایران در این مراسم، نگاه تخصصی و اخلاق‌گرائی و اثربخشی را محور فعالیت‌های حراست بانک برشمرد و گفت: با استفاده از نیروهای متخصص و کادر اجرائی در مناصب حراستی توانسته‌ایم، نظارت صحیح و موفقی ایجاد کرده و حرمت و جایگاه نیروی انسانی را بعنوان سرمایه اصلی بانک حفظ کنیم.
سیدرحمان حسین‌پور رئیس اداره‌کل حوزه مدیریت و امور شرکت‌ها نیز در این مراسم گفت: مدیریت حراست بانک با نگاه تخصصی و حرفه ای هم در حوزه حراست فیزیکی و هم در حوزه حراست کارکنان، روحیه مثبتی به مجموعه بانک تزریق کرده و در جلوگیری از بی‌نظمی و تخلف در ستاد، شعب و باجه‌ها عملکرد موفقی داشته است.
گفتنی است: درپایان این مراسم مهندس مهرانی با تقدیم لوح تقدیر از مدیران و کارکنان حراست تقدیر بعمل آورد.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.