​طی ٢٢ ماه منتهی به پایان دی سال ٩٦ تکمیل شد

کارنامه ٢١ هزار میلیارد ریالی بانک صادرات ایران در بخش مسکن اقتصاد مقاومتی

تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۶

بانک صادرات ایران در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی در حوزه مسکن طی ٢٢ ماه منتهی به پایان دی ماه ٩٦ با اعطای بیش از ٢١ هزار میلیارد ریال وام، نقش مهمی در کمک به اقشار ویژه، مالکان بافت های فرسوده شهری و نوسازی مسکن روستایی داشته است.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک از ابتدای سال ٩٥ تا پایان دی ماه سال جاری ٤٧ هزار و ٤٦١ فقره وام بالغ بر ٢١ هزار و ٤٦٦ میلیارد ریال برای خرید و احداث مسکن در شهرها و روستاهای کشور در قالب برنامه اقتصاد مقاومتی اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری(ره)، تخصیص داد که گام مهمی در راستای تحقق اهداف اجتماعی به شمار می آید.
بنا براین گزارش، طی مدت مورد اشاره، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران از ٢٥ هزار و ٧٦٩ فقره وام مسکن اقشار ویژه بانک صادرات ایران به ارزش قریب به ١٨ هزار میلیارد ریال بهره برده اند.
همچنین در این راستا 20 هزار و ٧٩٣ نفر از روستاییان کشور از ٣٣٦٣ میلیارد ریال وام بهسازی و نوسازی مسکن روستایی این بانک استفاده کرده اند.
علاوه بر این، بانک صادرات ایران در راستای حمایت از مناطق محروم کشور با احداث ٦٣٤ واحد حمام روستایی با اعطای ١٢ میلیارد ریال وام قرض الحسنه و همچنین پرداخت تقریبا ١١٣ میلیارد ریال تسهیلات ساخت بافت های فرسوده به ٢٦٥ نفر، امکان برخورداری مردم مناطق محروم کشور را از خدمات حمایتی خود فراهم کرده است.

 

 

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.