عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد:

افزایش سودآوری مهم ترین سیاست مالی بانک است

تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۶

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید به به کارگیری نهایت تلاش کارکنان بر افزایش میزان سودآوری بانک گفت: کاهش میزان مطالبات معوق و افزایش نرخ مؤثر تسهیلات در این زمینه بسیار موثر است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی در بازدید از شعبه مستقل اسکان بانک ضمن تقدیر از کارکنان شعبه به جهت عملکرد برتر آنها، ارائه بهترین خدمات بانکی به مشتریان را از مهم ترین اولویت ها برشمرد و اظهار کرد: با تدوین راهبردها و اهداف، مسیر موفقیت هموار خواهد شد که این موضوع زمینه ارائه خدمات شایسته تر به مشتریان را فراهم می سازد.

وی با تاکید بر لزوم افزایش انضباط مالی در واحدهای بانک اظهار کرد: افزایش سودآوری مهم ترین سیاست مالی بانک است و مدیریت هزینه و انضباط مالی در افزایش یا کاهش منابع بانکی تاثیر بسزایی دارد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران خواستار جذب حداکثری منابع ارزان قیمت شد و عنوان کرد: اعطای تسهیلات خرد می‌تواند ابزاری برای تعامل و جذب مشتریان باشد که به عنوان یک فرصت جهت سودآوری بیشتر باید مد نظر باشد.

در این بازدید محمد نورآزادی مدیر امور شعب تهران نیز کریمی را همراهی می کرد.

 

همچنین خائف رییس شعبه اسکان گزارشی از عملکرد شعبه ارایه کرد.

مراکز‌علمی
  دانشگاه‌های داخلی
  دانشگاه‌های خارجی
  موسسه‌های آموزشی
  انجمن‌های علمی
کافه‌ارشد
  پاتوق
  سبک زندگی
  برنامه‌ریزی
  خاطره‌بازی
اخبار
  دانشگاه‌ها
  آموزش عالی
  انجمن‌ها
  آزمون‌ها
  همایش‌ها
  رشته ها
  استان‌ها
  خارجی
دسترسی‌ها
  رادیو دانشجو
  فرصت‌های تحصیلی
  فرصت‌های شغلی
  کتاب‌ها
  جزوه‌ها
  گالری
حامیان طلایی دانشجو آنلاین
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به نیوساد می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - با ذکر منبع بلامانع است
Powered by HamrahSamaneh CO.